6 прикрас, які приносять нещастя

Будь-яка прикраса має енергетичний вплив на свого власника. Деякі з них можуть негативно вплинути на життя і долю, тому дуже важливо знати про те, які прикраси носити не варто.

Прикраси в сучасному світі – досить звичні і часто вживані речі. Їх сяйво і краса заволоділи в рівній мірі симпатією і жінок, і чоловіків. Дивно, але улюблений аксесуар може виявитися як талісманом, що привертає щастя, так і противником вашої енергетики, що руйнує вас зсередини. Приміряючи на себе ту чи іншу прикрасу, слід кілька разів подумати, чи не здатна вона принести нещастя.

Шість прикрас, які приносять нещастя

Намагаючись стежити за модою, ми кожен раз забуваємо про те, що речі мають свою енергетику, яка може йти врозріз з нашою власною. Від деструктивного втручання ззовні страждає не тільки наш внутрішній світ: ми буквально видозмінюємо реальність навколо себе, залучаючи нещастя в своє життя. Щоб не відштовхнути від себе удачу, важливо знати, що не варто надягати на себе в жодному разі.

Небезпечні знахідки. Знайдені прикраси – свого роду лотерея в «пощастить чи не пощастить». Часто на вулиці можна зустріти речі, які підкинули зі злим умислом, і практично завжди такими «підкидьками» служать предмети з дорогоцінних металів: ланцюжки, хрестики, каблучки і браслети.

Не варто недооцінювати ризики: через речі, підібрані на вулиці, до вас може перейти чуже горе, родове псування або вінець безшлюбності. Тому подумайте кілька разів, а чи варта гра свічок. Як правило, від таких знахідок нічого доброго не буває.

Вкрадені прикраси. Закон карми працює як годинник. У нього вірили ще наші предки, стверджуючи, що разом з вкраденими прикрасами людині переходить весь негатив, хвороби і нещастя колишнього власника. Тому, заохочуючи чуже злодійство і купуючи щось на блошиному ринку, оціните всі можливі наслідки, які не змусять себе довго чекати.

Купівля в ломбарді. Давайте поглянемо на речі об’єктивно. Від хорошого життя прикраси в ломбард не здають, отже, подібні коштовності можуть мати як кримінальне минуле, так і негативну енергетику. До таких предметів варто ставитися з побоюванням і по можливості не брати голими руками. Зазвичай бажання заощадити і здивувати коханих підштовхує нас до таких радикальних заходів, які в кінцевому підсумку можуть обернутися серйозними проблемами.

Подарунки недоброзичливців. Від заздрісників і їх капостей, на жаль, ніхто не застрахований. Експерти стверджують, що подарунки, піднесені з негативним посилом, а часом і з наговореними заклинаннями, вмить можуть розгорнути ваше життя в гіршу сторону. Якщо людина не викликає у вас довіри, не беріть від нього прикраси. Такий презент від злого серця очорнить вашу енергетику і стане джерелом негативу, а разом з тим болю, сліз і чорної смуги.

Підробки. На ринках і в ювелірних крамницях можна зустріти ряд прикрас з вкрай низькою собівартістю через штучні камені. І саме такі речі притягують до себе негативні потоки. Справа в тому, що дорогоцінний камінь – це натуральний мінерал, що увібрав в себе міць землі і природної енергії.

Згодом ця сила перейде вам, як повноправному власнику, в той час як штучні камені здатні тільки висмоктувати життєву силу і енергію зі свого володаря. Наявність прогалин у енергоструктурі організму загрожує серйозними наслідками: ви стаєте уразливі до негативних програм і поганого впливу ззовні.

Фамільні прикраси. Коштовності, що передаються з покоління в покоління, зберігають родові програми, які можуть виступати як негативні установки. Але частіше за все прикраса, яка протягом багатьох століть передавалося від одного члена сім’ї іншому, є захисним оберегом і джерелом добробуту, удачі і достатку. Такі речі варто охороняти, не передавати в сторонні руки і вже тим більше не продавати. Продане фамільна прикраса може накласти прокляття на весь наступний рід. Будьте пильні.

Читайте також: Що розкажуть про вас ваші прикраси

Ставтеся серйозно до особистих прикрас. Часом невигадливі дрібнички можуть послужити вам добру службу, в той час як безцінний діамант проб’є величезну діру в аурі, ставши вашим найлютішим ворогом.

Джерело.