fbpx

6 травня-Юрія (Георгія Побідоносця). Що потрібно зробити кожному в цей день і що робити заборонено. Це сприятливий день, щоб помолитися та попросити здоров’я, захист, фінансове  покращення, зміцнення сім’ї, вирішення матеріальних питань

Святий Юрій вважається покровителем хліборобства і скотарства у всіх християнських народів. Це сприятливий день, щоб помолитися та попросити здоров’я, захист, фінансове  покращення, зміцнення сім’ї, вирішення матеріальних питань

Вважається, що на Юрія “весна сходить на землю”, а святий цього дня “відмикає землю”. У цей день відбувається перший в році вигін худоби на пасовисько. Женуть худобу освяченою вербою, яку святили  в церкві на Вербну неділю.

Що не можна робити 6 травня

Після Юрія не можна сіяти мак, гарбузи, кукурудзу, бо пізно і майже нічого не вродить, малий врожай буде.

Не можна нічого в’язати в цей день, шити.

Не можна кричати і лаятися

Також у цей день не можна обходити увагою нужденних і тих, хто просить про допомогу.

Що потрібно зробити

В народі вірять, що в день святого Юрія починає співати соловейко і вперше кує зозуля. Дівчата  ворожать на женихів. Почувши зозулю, дівична питає, чи довго їй залишатися в батьковій господі.

Якщо зозуля більше не куватиме, то дівчина цього року вийде заміж. Якщо куватиме, то треба ще чекати їй заміжжя.

Не варто звертатися з проханням до вищих сил, якщо для вас фінанси – це самоціль. Гроші не можна любити самі по собі, адже подібне ставлення веде до пробудження користі, а це вже вважається гріхом.

Тому промовляючи молитву, думайте про те, що необхідно вам, що  принесе отримана фінансова підтримка. Гроші повинні бути життєвою необхідністю і засобом для досягнення тієї чи іншої благої мети.

You cannot copy content of this page