6 видів прикрас, які можуть зробити вас нещасною людиною

Багато жінок (і чоловіки теж) люблять дорогоцінні прикраси.

Хтось купує їх самостійно, хтось отримує в якості презенту. Як би там не було, коштовності можуть збагатити нас в духовному плані і принести нещастя! Здивовані? Однак це правда.

Перераховуємо 6 видів прикрас, які можуть негативним чином позначитися на вашому житті.

1. Знайдені прикраси
Такі знахідки – справжня лотерея. Вони можуть принести вам як щастя, так і лихо. Все залежить від того, яка енергетика була у власника. У будь-якому випадку, чужі прикраси краще, нехай і загублені, що не привласнювати, якими б красивими і дорогими вони не були. “Чуже добро не принесе добра”, – свідчить стара приказка. Так воно і є.

2. Вкрадені прикраси
Вкрадені прикраси з самого початку не можуть принести нічого доброго. Згідно давнім повір’ям, злодій забирає у потерпілого весь негатив і хвороби. Яка б дорога і гарна прикраса не була, вона увібрала в себе нещастя. Навіть якщо злодій – не ви, остерігайтеся таких коштовностей.

3. Коштовності, придбані в ломбарді
Подумайте, хіба хто-небудь здає прикраси в ломбард від хорошого життя? У більшості випадків, цьому сприяють якісь події, пов’язані з тpaгедією або кpимiналом. Або знову-таки коштовності можуть бути краденими. Тому вони можуть мати негативну енергетику. Ставтеся до речей з ломбарду з побоюванням, а краще взагалі не майте з ними справи. Хто знає, раптом і вас чекає нещастя, як господаря цих коштовностей!

4. Прикраси, подаровані недобрими людьми
В цілому, це стосується всіх подарованих речей. Проведемо паралель: при приготуванні страв їх смак багато в чому залежить не тільки від якості продуктів і умінь кухаря. У цій справі важлива також і душа. Їжа, приготована негативно налаштованим кухарем, буде не тільки несмачною, але і може викликати отpyєння.

Подарунки, вручені людьми з поганими намірами, не принесуть людині нічого хорошого. Вони можуть викликати поганий настрій і навіть хвороби. Відомі випадки, коли, наприклад, невісткам діставалося прикраса від злих свекрух. Чи треба уточнювати, що життя невісток погіршувалося в рази після таких презентів?

Читайте також: “Шикарна жінка – це та, яка одягає під штани цілі колготки”: Секрети колготок, які зобов’язана знати кожна жінка!

5. Прикраси з штучними каменями
Напевно, ви здивуєтеся, але штучні камені теж здатні приносити біди. Чому? Справа в тому, що справжні камені довгий час тримають в землі, де вони насичуються енергією землі. Натуральні камені самі по собі енергетично наповнені, тому вони дарують господареві свою енергію, яка в них не слабшає навіть з плином часу (за умови, що вони не потрапляють в руки “поганих” людей).

А штучні камені по енергетичній структурі “порожні”, їм накопичувати і віддавати нічого. Більш того, вони витягують енергію у власника. Тому експерти не радять носити такі прикраси тривалий час і вже тим більше робити зі штучних каменів амулети.

6. Фамільні коштовності
Багато століть прийнято передавати коштовності з покоління в покоління. Вважається, що таким чином ми передаємо свою енергетику нащадкам. З цієї причини фамільні прикраси ховають від сторонніх і намагаються про них не розповідати. Але деякі продають свої сімейні прикраси.

Робити це не можна ні в якому разі! Так ви віддаєте своє здоров’я, удачу і везіння іншим людям. Точно так же не можна купувати чужі сімейні прикраси. Так, разом з коштовністю є ризик придбати погану карму і навіть прокляття на багато поколінь вперед.

Якщо ви будете дотримуватися вищевказані рекомендації, ваші прикраси будуть вас тільки радувати і оберігати!

Джерело.