fbpx

6 випадків, коли навіть ангели-охоронці не зможуть вам допомогти

Ангели – це істоти великої сили, які існують у всіх релігійних навчаннях в тій чи іншій формі. Вони існують в іншому вимірі, що виходить за межі фізичного, в якому існують люди. Ангели є інструментами Творця і можуть діяти як посланці між людьми і Богом.

Точне число ангелів невідомо, однак, за оцінками богословів, їх «сотні мільйонів». Заснована це думка на баченні апостола Іоанна, описаному в Одкровенні 5:11.

У ангелів є імена, хоча ми їх не знаємо. У них є особистості та спеціальності. Вони можуть спілкуватися один з одним, і з людьми різними способами. Вони можуть мислити незалежно і мають свободу вибору між добром і злом. Є кілька категорій ангелів, з різною владою і авторитетом, і вони включають архангелів, серафимів, херувимів й інших.

Ангели оточують нас протягом всього нашого життя і завжди готові допомогти, коли ми просимо про допомогу. Іноді може здатися, що ми кличемо до них, але вони не слухають. Насправді ангели завжди чують, але вони можуть допомогти нам, тільки якщо ми дамо їм дозвіл.

Вони втручаються тільки в разі прямої фізичної шкоди або крайньої необхідності, у всіх інших випадках – тільки якщо ми будемо просити. З цієї причини необхідно не тільки розповідати ангелам про наші проблеми, надії і бажання, а й бути впевненим, що ми спеціально звертаємося до них за допомогою, керівництвом або втручанням.

Однак і у них є обмеження. Якщо здається, що ангели не чують наших молитов, може трапитися так, що ми просимо про те, що їм не підвладне. Ось 6 речей, які ангели зробити не можуть.

1. Ангели не можуть змінити універсальні закони.

Наприклад, ангели не можуть змінити закон карми. У деяких традиціях цей закон називається законом причини і наслідку. Це закон плюсів і мінусів. Це баланс для душі. Якщо людина не має права отримувати певне зцілення або дар, бо не накопичив достатньо позитивної карми в своєму «кармічному банку», ангели не можуть відкинути закон карми і подарувати зцілення.

Людина повинна мати кармічне право на отримання зцілення. Що можуть зробити ангели, щоб допомогти людині, так це послати форми милосердя і співчуття людині і тим, хто взаємодіє з нею. Це допоможе людині швидше «погасити» свій кармічний борг з меншим опором.

Ангели також можуть надати людині можливості, які дозволять здійснювати акти служіння, які будуть генерувати позитивну карму для депонування в їх «кармічну банку». Хоча ангели не можуть допомогти нам змінити універсальні закони, вони можуть допомогти нам звертатися з універсальними законами таким чином, щоб це було найбільш корисним для нас і нашої ситуації.

2. Ангели не можуть змінити Божий план

У Бога є план для кожного з нас, і всі ці плани божественно і зовсім сплетені в божественний план для всього Всесвіту. При наших обмежених людських можливостях ми не в силах зрозуміти всі тонкощі Божого плану. Хоча ангели знають про Божий великий задум і можуть зрозуміти його, вони не можуть його змінити.

Якщо ми просимо щось конкретне, що вимагало б зміни в божественному плані, ангели не можуть виконати це прохання.

Наприклад, якщо прохання полягало в тому, щоб допомогти людині переїхати до Індії, але божественний план вимагає, щоб він провів своє життя в Сполучених Штатах, ангели не можуть це змінити. Те, що вони можуть зробити, – це допомогти реалізувати свою життєву мету і зрозуміти важливість цієї ролі в божественному плані.

Також можуть бути інші способи, якими ангели можуть допомогти у виконанні запиту, але іншим способом, який не змінює божественний план. Можливо, ми отримуємо відповідь на молитву, але не так, як ми очікували..

3. Ангели не можуть змінити божественний час

Іноді відповідь на прохання про допомогу звучить так: «Так, але не зараз». Поряд з божественним планом все має відбуватися у відповідності з божественним часом. Події, які повинні відбутися, щоб все вишикувалося правильно для виконання запиту, іноді займають час, тому що ми всі пов’язані.

Як картковий будиночок – якщо ми перемістимо карту в невідповідний час, весь будинок завалиться.

Ангели проаналізують запит і виконають його, як тільки дозволить божественне час. Тим часом ангели допоможуть, надавши поштовх, інформацію і можливості, які допоможуть нам бути готовими, коли прийде божественний час. Таким чином, ми можемо в повній мірі скористатися можливістю і реалізувати відповідь на нашу молитву якомога швидше, як тільки настане відповідний момент.

Іноді ми повинні бути терплячими і вірити, що ангели знають, що вони роблять.

4. Ангели не карають

Покарання – це людська конструкція. Ангели не судять нас ні за що, що ми коли-небудь говорили, думали, відчували або робили. Як аспекти Бога, ангели люблять і підтримують нас беззастережно. Ангели можуть направити нас у нашій вільній волі, щоб ми зробили вибір для нашого більшого блага, якщо ми вирішимо не слідувати цьому керівництву, вони не осудять нас за це.

З точки зору ангелів, дотримання їх вказівок забезпечує найкоротший шлях, але якщо ми не наважимося піти цим шляхом, це буде просто інший вибір. В кінцевому підсумку всі дороги приведуть нас назад в одне і те ж місце, так що божественний план буде виконаний.

Якщо ми попросимо ангелів допомогти нам помститися або покарати іншого, вони не стануть цього робити. Вони не судять нас і не судять наших супротивників.

5. Ангели не допомагають нам уникнути болючих уроків

Ангели не можуть просунути нас вперед по життю, щоб ми пропустили хворобливий життєвий урок. Певні уроки є частиною плану для нашої душі і повинні бути вивчені. Цього не можна уникнути, як би ми не старалися. Ангели можуть допомогти нам засвоїти урок якомога швидше, щоб ми могли рухатися вперед.

Вони допомагають нам побачити ситуацію під іншим кутом зору; допомагають нам усвідомити, що є урок, який потрібно засвоїти, і чому; допомагають нам перестати чинити опір навчанню і вчать співчувати і співпереживати собі й іншим.

Ангели можуть допомогти нам керувати своїми емоціями, сумувати і відпускати, щоб мінімізувати біль, проте урок повинен бути засвоєний. Ангели не хочуть, щоб нам завдавали болю, але іноді це є частиною того, чому потрібно вчитися в життя.

Читайте також: Чи можна жінкам у кpuтuчнi днi приходити в храм і причащатися? Відповідь церкви

6. Ангели не можуть вступати в конфлікт без дозволу

Ангели не можуть втручатися в нашу вільну волю або волю інших людей. Ми не можемо просити ангелів втрутитися в чуже життя чи змінити план чужої душі. Вони не можуть цього зробити без дозволу конкретної людини. Наприклад, якщо ми звернулися за допомогою в зціленні відносин, ангели можуть допомогти нам, але інша сторона у відносинах повинна на якомусь рівні також дати дозвіл ангелам втручатися в їх план душі.

Що ангели можуть зробити в подібному сценарії, так це подати знак в тій мірі, в якій інша людина в стосунках також на якомусь рівні дасть дозвіл ангелам йому допомагати. Ангели можуть допомогти нам рости і змінюватися, щоб у міру нашого розвитку ми надавали позитивний вплив на нашого партнера.

Цей вплив, в свою чергу, може допомогти їм змінити те, як вони реагують на нас, виконавши наше прохання про зцілення відносин.

Це допоможе вам правильно формулювати прохання до ваших ангелам!

You cannot copy content of this page