6 жовтня — День ікони Пресвятої Богородиці «Словенської». Моліться і отримаєте усе, про що попросите

В 1628 році, а саме 15 травня, житель села Шерстнево Костромської губернії Тит Гаврилов, дивним чином знайшов Чудотворну ікону Словенської Божої Матері.

Вaжко хвopому і слiпому Титові примарилось, нібито Пресвята Богородиця попросила піти його до застарілої і занедбаної церкви біля річки Словинки. І під деревом, яке проросло крізь дах храму, за престолом захована її свята ікона. Джерело

Коли ж Тит прийшов до тями, виявився цілком здоровим. Не витрачавши часу, він негайно разом зі священником Евдокимом, попрямував в місце видіння Божої Матері. На шляху їм зустрівся мисливець на ім’я Іакинф. Він допоміг віднайти старовинну церкву, яка більше 60 років стояла занедбана.

В храмі за престолом вони знайшли образ Божої Матері, який світився. Тит Гаврилов відкривши чудотворну ікону, прийняв для себе рішення, залишитися і прийняти чернецтво. З того часу образ Пресвятої Богородиці творить численні чудеса.

В 1635 році цар Михайло Федорович Романов з благословіння Патріарха Філарета, на тому місці заснував чоловічий монастир. Називався він Словенська пустинь, і існував аж до 1764 року.

Читайте також: Бережи, Боже, моїх дітей! Бережи від злоби світу цього: Сильна молитва за дітей

Після скасування монастиря, чудотворну ікону перенесли в сільський храм села Словинка Костромської області. Поруч, в 1806 році, збудували кам’яний храм на честь чудотворної Словенської ікони Божої Матері, який знову перебудували в 1892 році.

На сьогоднішній день, образ Словенської ікони, надає милосердне заступництво, розраду і напутство всім хто звертається з молитвами до Божої Матері.