10 речей, які потрібно зробити саме сьогодні, щоб весь рік було вам щастя

5 лютого о 23:03 за київським часом, настане Китайський Новий рік і Жовта Земляна Свиня остаточно вступить у свої права. Новий рік – найважливіше і тривале свято в Піднебесній, у нього немає точної дати, так як воно залежить від місячного календаря. В українців це можливість зустріти Новий рік і загадати бажання втретє. Як же не розлютити господарку року і не злякати свою удачу? Джерело.

Зустрічати Новий рік і приймати гостей потрібно в тій кімнаті, де накритий стіл, але ні в якому разі не вітати один одного в спальні, інакше в новому році у вас можуть бути часті скандали і конфлікти з близькими.

Цілу добу після настання Нового року заборонено користуватися ножем і будь-якими іншими ріжучими предметами, інакше можна відрізати свій шлях до щастя і благополуччя.

У Новий рік ні в якому разі не можна прибирати в будинку, інакше не бачити вам удачі в новому році. Китайці вірять, що перед Новим роком боги посилають в кожен будинок удачу і щастя, воно осідає у вигляді пилу, тому змести пил, означає навмисно відмовитися від такого дару.

Три дні після Нового року не можна робити що-небудь зі своєю зовнішністю: фарбуватися, стригтися, робити манікюр або якісь інші косметичні процедури. За повір’ям, символ року – Свиня, повинна запам’ятати кожну людину в обличчя, щоб допомагати їй в складні періоди життя.

У цей день заборонено скандалити, сперечатися, з’ясовувати стосунки і плакати, інакше ризикуєте провести в сварках і сльозах весь майбутній рік.

Існує думка, що напередодні Нового року всі злі духи шукають новий притулок тому щоб їх вигнати зі свого будинку було прийнято дуже сильно шуміти. Саме звідси з’явилася традиція запускати феєрверки в новорічну ніч, а раніше в хід йшла будь-яке кухонне начиння.

У новорічну ніч заборонено вживати в розмові слово “чотири”, так як можна притягнути у своє життя неприємності і хвороби. Це пов’язано з тим, що воно співзвучне зі словом “смepть” і Всесвіт може неправильно вас зрозуміти. Також не варто говорити про хвороби і неприємності, і намагатися не використовувати обороти з часткою “не”.

Читайте також: Дівчина голила волосся на тілі з 8 років, а потім її хлопець попросив більше цього не робити. Уявляєте резутьтат? (фото)

Новий рік прийнято зустрічати в новому одязі, обов’язково червоного кольору (особливо це стосується нижнього білизни), а старі речі необхідно спалити, щоб від ваших печалей, невдач і проблем не залишилося і сліду.

Перша людина і перше почуте від нього слово можуть передбачити вашу долю на найближчий рік, тому будьте уважні.

Увечері, до півночі, потрібно закрити всі двері й вікна, щоб добро залишилося у вашому домі, а зло не змогло в нього проникнути.