7-8 серпня – особливо магічні і енергетично сильні дні: чого очікувати

Транзитний Місяць проходить знаком Стрільця: в такі періоди зазвичай песимізм у нашому ставленні до життя і світу загалом змінюється оптимізмом. У роботі – завдяки ентузіазму, що з’являється в такі періоди – вдається зробити більше, ніж зазвичай, чим неодмінно треба скористатися.

Посилюється інтуїція, яка дозволяє передбачати майбутнє – як своє, так і інших людей. Негативним проявом Місяця у Стрільці є самовпевненість, схильність до ризику – найчастіше невиправданого, бажання вихвалятися своїми досягненнями та перебільшувати власні сили і здібності.

Особливості нинішнього Місяця у Стрільці полягають у тому, що він утворить тріумвірат із Сонцем та Юпітером: велика ймовірність доленосних зустрічей на найвищому рівні, в яких візьмуть участь правителі держав та особи королівської крові – їхні результати можуть значно змінити світову політику.

В цей час також Венера перебуватиме в точному трині – аспекті, що дорівнює одній третині кола — до Нептуна у знаку Риб, а це створює ефект “воріт Попелюшки” – так називають миті удачі, яка здатна змінити наше життя на краще. Це також найсильніші енергетично дні року та середня точка між двома затемненнями – період несподіваних і непередбачуваних подій.