fbpx

7 чудових способів висушити мокре взуття швидко і правильно

Коли на вулиці сльота, калюжі, підталий сніг, осінній дощ чи весняна крапель так легко промочити ноги. Ми підкажемо як краще швидко і добре висушити мокре взуття.

Крім традиційного способу висушити промоклий взуття біля батареї ми пропонуємо вам дізнатися, які ще є способи вишушити взуття: від спеціальних пристроїв для сушіння, до незвичайних Лайфхаків. Джерело.

Сушки для взуття стандартні мають невеликі компактні розміри і вкладаються всередину чобіт і черевиків, висушуючи їх зсередини. Займає це, як правило, близько 3-4 годин, прилад розігрівається до 50 С.

Сушки для взуття компактні з ультрафіолетовим випромінюванням виглядають і діють так само, як і стандартні прилади, але крім цього мають здатність знищувати бактерії і грибок.

Електричний коврик з інфрачервоним підігрівом. Килимок для сушки нагрівається до 50 ° С – це оптимальна температура для взуття, і може працювати до 8 годин підряд. Перш, ніж ставити взуття на килимок з інфрачервоним підігрівом взуття слід вимити від бруду і протерти ганчіркою – бруд і вода можуть привести до проблем із виробом. На такому килимку можна сушити не тільки чоботи і черевики, а й рукавички, шкарпетки, тапочки.

Газета – перевірений роками старий спосіб сушіння мокрому взутті, який використовували ще наші бабусі. Потрібно щільно набити взуття газетами, коли папір вбере вологу, замінити на нові.

Галька або морські камінці. Їх злегка розігрівають на сковороді, а потім теплими (не гарячими!) Засипають у взуття. Після охолодження повторюють процедуру кілька разів.

Читайте також: 7 порад для слизького взуття: як не падати в ожеледь

Фен. При використанні фена тримайте прилад не ближче 20 см від взуття, щоб не пошкодити шкіру, повітря має бути теплим, але не гарячим.

Батарея центрального опалення або обігрівач. Поставте мокре взуття біля батареї, підстеливши під неї поліетилен або клейонку. Пам’ятайте про те, що температура вище 60С пошкоджує матеріали і тканини, з яких виготовляють взуття.

You cannot copy content of this page