7 дієвих порад як прогнати бідність і залучити в будинок удачу, сімейне стабільне благополуччя

1. Щоб успіх ніколи не залишив ваш будинок, увечері не можна нічого з нього виносити.

Люди завжди вірили, що щойно сонце ховається за горизонтом, набирає чинності темрява. Увечері не можна займатися прибиранням, викидати сміття чи давати гроші у борг. Та людина, яка порушить хоч одну із заборон, ризикує назавжди розпрощатися зі щастям та удачею.

2. Красива скатертина на обідньому столі завжди приваблює удачу.

Якщо вірити прикметам, то на столі завжди має лежати щось їстівне. Наші бабусі були впевнені, що тоді злидні ніколи не торкнуться мешканців цього будинку. А ось поставити на стіл можна все, що завгодно. Це може бути ваза з фруктами, горіхами або хлібниця.

3. Якщо у домі житиме дружна сім’я, то удача ніколи його не покине.

За прикметами, домовик завжди залучатиме щастя та благополуччя в той будинок, де члени сім’ї піклуватимуться один про одного.

4. Щоб у домі був успіх і щастя, можна використовувати обереги власного виготовлення.

Вони захищатимуть сім’ю та ніколи не пустять недругів на поріг. Потрібно розуміти, що успіх у домі – це не тільки чистота та порядок. Любов також грає велику роль. Раніше люди намагалися тримати в будинку кішку, собаку, співочу пташку або акваріум із рибками. Домашні вихованці могли попереджати про небезпеку, що наближається.

5. Є одне нехитре правило, скориставшись яким можна прогнати бідність.

Якщо ви не бажаєте зіткнутися з фінансовими труднощами, потрібно починати прибирати від порога квартири. Спочатку необхідно добре підмести, а вже потім ретельно вимити підлогу. Чистота завжди вважалася запорукою міцного здоров’я та благополуччя. У будинку обов’язково потрібно підтримувати порядок. Віник у квартирі має бути лише один. Якщо ви підмітатимете різними, то в будинку будуть фінансові труднощі.

6. Після того, як з вашого будинку піде останній гість, необхідно винести скатертину на вулицю і добре її потрясти.

Якщо зробити це вдома, то у вашу хату прийде злидні. Щоб стати багатшим, потрібно не скупитися накривати на стіл. Хорошим знаком для господаря будинку вважається, коли гості йдуть і на столі залишається мало їжі.

7. Щоб примножити багатство, не можна витрачати зарплатню відразу після того, як ви її отримали.

Необхідно принести гроші додому та дати їм переночувати. Так можна залучити фінансовий потік до свого будинку.