fbpx

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною

Наш дивовижний світ пронизаний потоками енергій – позитивними і негативними. І одні, й інші впливають на наше самопочуття і настрій. Що це за місця з негативною енергетикою, який потрібно обходити стороною?

У народі багато прикмет про «несприятливі» місцях, побувавши в яких можна втратити здоров’я. Біоенергетики пояснюють це тим, що все, що нас оточує має свій заряд енергії – позитивний чи негативний. Є зони з негативною енергетикою, де краще не перебувати тривалий час і взагалі, обходити їх стороною. Звичайно, вони не здатні відразу ж різко погіршити здоров’я, але вплинути на настрій і самопочуття, змінити гармонійні вібрації нашого біополя – цілком.

Ріг будинку і всі будівлі з гострими кутами

Остерігайтеся стояти на розі будинку і біля сучасних будівель, які мають гострі шпилі, образні елементи – вони випромінюють негативну енергію, немов протикають наскрізь своїми гострими кутами і шипами, поглинають позитивну енергію.

Не стійте під мостом

З мостами пов’язують багато прикмет і забобонів, міст – це завжди з’єднання чогось, вважається, що він незримо з’єднує світ живих і мepтвих.

Каналізаційні люки

Намагайтеся обходити каналізаційні люки стороною і не наступати на них, вважається, що вони поглинають позитивну енергію. У народі є навіть прикмета, що, тих, хто постоїть на каналізаційному люку очікує невдалий день.

Перехрестя

Про перехрестя складено безліч «стpaшилок», в народі кажуть, що це улюблене місце воpoжок і чopних мaгів, а вiдьми на перехрестях роблять зaмoви. Не проводьте ножем по центру перехрестя і нічого не підбирати з землі в цих місцях, особливо, монетки.

Місця, де ростуть чортополох і кропива

Вважається, що ці рослини-вaмпiри ростуть на тих місцях, де дуже негативна енергетика, можливо стався злoчин або нещасний випадок. Чим сильнішa і пишнa рослинa, тим сильніше негатив цього місця.

Місця біля стічних канав

Вода – потужний переносник енергії, а через стічні канави стікає вся негативна енергетика місцевості, тому тут завжди зосередження найпотужнішого негативного потоку.

Занедбані місця, руїни будинків і пустирі

З давніх-давен вважаються колосальним скупченням негативної енергії, все те, що забутe, у занедбаному стані. Намагайтеся обходити їх. Якщо ваш будинок знаходиться поруч з таким місцем, скористайтеся енергетичним захистом, наприклад, зробіть оберіг для захисту будинку або візьміть на озброєння поради фен-шуй по залученню позитивної енергетики.

Джерело.

You cannot copy content of this page