fbpx

7 фотографій, які зберігати в будинку шкідливо для здоров’я

Експерти рекомендують бути уважними і позбавлятися від знімків, які можуть нашкодити або ускладнити життя в майбутньому.

1. Фотографії з плямами

Буває, що на зображеннях з’являються незрозумілі плями або розводи. Ці фотографії віщують швидку хворобу людям, які на них зображені. У тому випадку, якщо плями або засвітки з’явилися на самій людині або людях, їм варто уважно поставитися до стану свого здоров’я і перевірити, чи немає на них пcyвання або пpистpіту. Фотографії з плямами зберігати в будинку не можна: вони випромінюють негативну енергетику.

2. Фотографії помepлих людей

Важка енергетика смepті особливо нeбeзпeчна, якщо на фотографії зображені поxopон або тiла в тpyні. Ці зображення краще не тримати вдома, але якщо з якихось причин їх не можна прибрати, то зберігати їх потрібно окремо від знімків живих людей і обов’язково запечатувати в непрозорі конверти. Портретні фото помepлих людей краще не розвішувати по дому, щоб енергетика смepті не «оселилася» в будинку.

3. Фотографії негативно налаштованих людей

Трапляється так, що люди сваряться і бажають один одному не удачі, а посилають негативну енергетику, закладену в образах. Якщо у вас збереглися фотографії з людьми, які вам нашкодили або бажають вам зла, уникайте зберігати їх в загальному альбомі. Найкраще просто позбутися від них, щоб негативна енергетика перестала впливати на здоров’я і житло.

4. Емоційні фотографії

Фото може зберігати емоції, які не завжди вдається контролювати. На деяких знімках люди настільки сильно висловлюють свої почуття, що вони починають впливати на оточуючих, тому такими фотографіями краще не прикрашати будинок і тримати їх окремо. Не виключено, що люди зі слабким біополем можуть потрапити під вплив чужих емоцій і почати жити не своїм життям.

5. Фотографії природи

Не кожне фото, на якому зображено красу природи, доречно в будинку. На знімках не повинно бути буреломів, поламаних дерев, висохлих квітів і природних катаклізмів. Такі зображення не тільки забирають радість і щастя, а й сприяють відтоку позитивної енергетики та грошей з дому.

Читайте також: Іван збирався зробити коханій пропозицію руки і серця, але вирішив перевірити, чи справді Марічка кохає його і чи здатна на подвиг заради кохання. Тепер їм залишився лише біль років

6. Зруйновані будинки

Сильні в емоційному та енергетичному плані зображення зруйнованих будівель, навіть якщо це пам’ятники архітектури, не варто зберігати в квартирі. Енергія руйнування цілком може перейти в життя, вельми ускладнивши людям шлях до щастя. Не виключено, що такі фотографії можуть викликати руйнування власного житла і часті поломки техніки або меблів.

7. Горе

Будь-який знімок, на якому зображено горюючу людинуа, має сильну енергетику. Якщо ви не хочете неприємностей в житті, такі фото краще не зберігати в будинку або тримати їх подалі від звичайних знімків в щільно запечатаних конвертах. Їм не місце і на стінах в якості прикрас, адже горе і негативні емоції швидше за все руйнують щастя і позитивний настрій.

You cannot copy content of this page