7 фраз, які не варто говорити чоловікам, майже всі чоловіки, категорично не люблять слухати ці слова

Які слова точно не треба вимовляти у розмові із сильною статтю, по секрету розповідає наш автор.

Спілкування – фундамент міцних відносин. Але бувають такі ситуації, коли краще помовчати, ніж говорити.

“Коли тебе підвищать?”

Власне, це лише один із варіантів цілої групи фраз. Залежно від професії, сфери діяльності та кар’єрних успіхів можуть цікавитися: «Коли влаштуєшся на нову роботу?», «Скільки можна працювати за копійки?» або «Витрачати час на збитковий бізнес». Майже всі чоловіки, категорично не люблять вторгнення в цю сферу.

Причин цього безліч. По-перше, чоловіки досі уявляють, що залишилися головними здобувачами мамонтів на планеті і захищають цей привілей від будь-якого замаху. По-друге, не хочуть акцентувати увагу на своїх невдачах і вкрай болісно сприймаємо втручання в зону комфорту. Ну і по-третє, його може все влаштовувати.

Боротися з цим можна лише позитивною мотивацією – щоденні закиди призведуть до прямо протилежного ефекту. Чоловік ще більше обросте комплексами і ще більше почне чіплятися за «неідеальну» роботу, бо де, такий невдаха, ще потрібен? Або випадково натрапить на дівчину, яку все влаштовуватиме, і зрозуміє – виявляється, я комусь потрібен.

«Ти витрачаєш на танчики мої найкращі роки!»

Предметом обговорення може бути не лише ігри але й мотоцикли, риболовля, мисливство та горезвісний гараж. Тобто практично всі непродуктивні чоловічі хобі, які приносять тільки витрати і радість. При цьому для сильної статі захоплення часто-густо не менш важливі, ніж професійні досягнення.

Слабку стать зрозуміти можна. Звичайно, вам хотілося б, щоб чоловіки більше уваги приділяли якимось кориснішим речам. Насамперед, наповненню сімейного бюджету та розваги дружини. Але життя досить таке і до його потрібно підлаштовуватись.

“Я схудла?”

Одна з найбільш нетипових фраз, з якою стикається чоловік на своєму життєвому шляху. Проблема в тому, що правильної відповіді не існує. А мовчання взагалі сприймається як знущання.

Ситуація дуже відома. Але досі ніхто не вигадав ефективного рецепту, як із цим боротися, хіба що розплакатися першим. Але й останнє не дає стовідсоткової гарантії.

Краєм можна пройти з будь-яким питанням про зовнішність, але там хоча б є універсальні відповіді, на кшталт «як завжди, чудово!». А ось із питанням про схуднення домашні заготівлі використовувати не рекомендується. Потрібно не тільки впевнено відповісти «ні» ще до того, як питання буде закінчено, а й, бажано, підстрибнути від подиву – як тобі взагалі могло таке спасти на думку? Не кожен з нас має такі акторські дані.

“За що ти мене полюбив?”

Проблема в тому, що чоловіки слабо уявляють, що підштовхнуло їх саме до певної жінки.

Безумовно, деякі досить чітко і складно відповідають на це питання, але це ретельно підготовлена ​​офіційна версія, в яку ніхто не вірить, або талановита імпровізація.

Найголовніше, що ми слабо уявляємо, що жінки хочуть отримати, ставлячи подібні запитання. Адже все вже й так сталося, нічого не можна змінити. Ми вже одного разу зізналися, що вас любимо – навіщо знову повертатися до цього питання, якщо з того часу нічого не змінилося? Та й гарантувати міцність почуттів ці питання-відповіді не можуть.

«Ось мій колишній…»

Щоб наочно продемонструвати чоловіче ставлення до подібних фраз, пропоную уявити, що чоловік порівнює смак вашого борщу з маминим. Як довго після цього він харчуватиметься тільки бутербродами? Про ситуацію, коли як зразок згадується борщ першої дружини, навіть не хочу говорити.

Приблизно так само «приємно» чоловікам чути порівняння з першими, колишніми або просто самцями, що випадково промайнули.

“Нам треба поговорити”

Ця фраза пам’ятається з дитинства. Впевнений, за спиною кожного чоловіка є розбите вікно та порвані джинси, про які треба обов’язково поговорити. Бажано серйозно та терміново. Вже одного цього достатньо, щоб здригатися, коли чуєш цю пропозицію. Так ще й у дорослому житті чомусь саме воно випереджає всі неприємні повідомлення.

Особливо бентежить, коли звучить «Нам треба поговорити» і ви вже напружилися, щоб мужньо прийняти навіть найгірші новини, і тут вас приголомшують «Мені терміново потрібні ці чобітки».

Ти нічого не помічаєш?

Чомусь на жінок часом нападає загадковий настрій – ви починаєте грати з чоловіками до якогось квесту. У найкоротші терміни ми повинні визначити, що у вас змінилося. Зазвичай йдеться про зовнішність, але трапляються випадки, що знайти треба було, наприклад, новий аромат, який дівчина тепер носить.

У чому привабливість таких ігор? Це велика таємниця. Особливо з огляду на те, що за природою свого чоловіка не дуже спостережливі. Це тільки в кіно всі Шерлоки Холмси, а в реальному житті ми в 99 ситуаціях зі 100 обов’язково пропустимо моменти, на які дівчата звернуть увагу. Загалом, нова помада чи лак навряд чи будуть ідентифіковані навіть за кілька годин.