fbpx

7 фраз, які притягнуть до вас гроші та успіх

Кожна людина мріє про вільне життя, не обтяжене турботами про додаткові заробітки без надмірних зусиль. Не забувайте повторювати їх кожен день, щоб упевненість росла у вас день від дня. Використовуйте позитивно забарвлені вирази і в повсякденному житті, і тоді домашню роботу ви будете виконувати в рази швидше. Джерело

«Я успішний»

Ця фраза перекреслить невдачі минулого і немов відріже вас від негативу, який ви самі на себе наговорюєте. З цієї фрази потрібно починати будь-які справи, навіть якщо вони здаються вам надзвичайно складними. Енергетика слів допоможе вам знайти упевненість в своїх силах і контроль над ситуацією.

«Удача зі мною»

Якщо вам перестоит непроста справа і вам потрібно дещиця удачі, то скажіть цю фразу. Її можна промовляти, дивлячись у дзеркало, щоб зарядитися позитивом і без праці проскочити непоміченим повз неприємностей.

«Мрії збуваються»

Навіть сама, стосувалося б, нездійсненна мрія має право на життя. Мріяти не тільки не шкідливо, але й корисно. Фантазії допомагають розвинути уяву, а за допомогою сили думки ви залучите в життя і успіх і достаток.

«Я люблю»

Ця фраза дасть вам можливість щиро полюбити свою роботу. З її допомогою будь-яка рутина може перетворитися в захоплюючу гру, де ви ставите перед собою цілі і долаєте перешкоди, які не здаються такими вже й складними. Улюблена справа відразу ж перетворюється в успішну.

«Я вдячний»

Дякувати треба не тільки людей, які прийшли вам на допомогу, виручили в складній ситуації і підказали вірний шлях до успіху. Дякуйте себе за те, що змогли подолати труднощі, виконати чергову, хай і незначну справу на шляху до мети. Подяка підштовхне вас до нових успіхів.

Читайте також: Моїй донечці було два місяці. Поклала я її спати біля себе вночі, а зранку чоловік питає: “Де мала?” У підсумку, приїхала швидка, з психушки і поліція. Ну, там нічого смішного не було

«Я зможу»

Людина може подолати все, що наказано їй Долею, а також змінювати її за своїм бажанням. Якщо ви можете зробити крок, значить, зробите і десять у напрямку до свого добробуту. Будьте впевнені в собі і виховуйте силу волі.

«Я здоровий»

Здоров’я є невід’ємною частиною вашого успіху. Якщо ви не будете відчувати симптомів нездужання, то зможете виконати масу корисних і потрібних справ. Зміцнюйте імунітет і не забувайте частіше нагадувати собі про те, що ви здорові.

фото з вільних джерел

You cannot copy content of this page