fbpx

7 істинних законів з Біблії, які здатні докорінно змінити ваше життя

Є певні закони, за якими все існує і рухається як у цьому світі, так і в духовному. Знаєте ви про них чи ні, вірите в них чи ні, вони все одно існують, функціонують і постійно впливають на вас, хочете ви того чи ні.

Хочете бути успішними і гармонійними? Хочете бачити зміни в долі? Тоді дізнайтеся про духовні закони і обов’язково дотримуйтесь їх. Джерело.

1. Закон сіяння і жнив
«Не обманюйте себе: Бог осміяний бути не може. Що посіє людина, те й пожне» (Біблія: Галатів 6:7).

Це один з найважливіших і головних духовних законів. Він також відомий як «закон причини і наслідків». Що б ми не зробили або не сказали, то неодмінно до нас і повернеться. І по іншому не буває. Якщо ви постійно сієте негатив до людей, в житті, до самого себе – чекайте такого ж врожаю. Але якщо ви хочете щастя, миру і любові, то несіть це в навколишнє середовище! І ви обов’язково пожнете!

А найдивніше, що плід завжди більший за розмірами, ніж посіяне в нього насіннячко. Подарувавши комусь посмішку, ви отримаєте гарний настрій на цілий день. Якщо ви пожeртвуєте навіть копієчку, вам обов’язково повернуться фінанси, але в багаторазовому розмірі. Це працює! Просто варто переглянути яке насіння ви сієте як на емоційному, так і фізичному рівнях.

2. Закон створення
«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий» (Біблія: Буття 1:27).

Бог – Творець людей. І в кожну людину Він вклав цю здатність творити. Спочатку ви створюєте щось в думках, а потім це переходить в фізичний світ. Чи ви думаєте щось, виношуєте ідею, і потім втілюєте її матеріальним способом! Тому дуже важливо стежити, про що ви думаєте.

За науковими підрахунками, протягом дня в голові людини проноситься близько 10000 думок! Які з них ви використовуєте для творення і творіння чогось корисного для себе і світу? Або ви постійно прокручує в голові негатив і дивуєтеся, чому у вашому житті одні провали? Мисліть позитивно, творіть своє мислення, і отримуйте свою прекрасну реальність.

3. Закон смирення
«Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать» (Якова 4:6).

Іноді, щоб рухатися далі, потрібно просто змиритися і заспокоїтися. Найчастіше тільки в спокої знаходиться правильне рішення і направлення для подальшого шляху.

Дуже часто, в гонитві за будь-якою метою, ми віддаємо самих себе, боремося, йдемо напролом, але в підсумку згораємо, фізично і емоційно, не досягнувши навіть сотої частини бажаного. Неможливо досягти всього і завжди. Це гординя і марнославство. Такі люди в своєму житті натикаються на опір Божественної підтримки. Просто змиріться з тим, що ви не всемогутні і отримаєте благодать (тобто незаслужене добро) сповна для свого життя.

4. Закон подяки
«За все дякуйте, бо така про вас воля Божа» (1 Солонян 5:18).

Ви прокинулися сьогодні вранці здоровим? Дякуйте! У вас є дах над головою і їжа? Це прекрасно! У вас є мільйон і ваші мрії збуваються? Відмінно! Але навіть якщо щось пішло не так, знайдіть те, за що ви можете бути вдячними. Вчіться знаходити щастя в дрібницях! Це здорово підтримає вас у важкі часи і допоможе пережити їх з мінімальними втратами нервів.

5. Закон любові
«Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто гонять вас» (Матвія 5:44).

Так, це дуже нелегко! Іноді навіть здається, що це неможливо! Але! Ви навіть не уявляєте, які відбуваються чудеса, коли ми щиро прагнемо дарувати добро тим, хто цього взагалі ні краплі не заслужив!

Розповім приклад. Кілька років тому, на колишній роботі, один чоловік ні з того ні з сього почав агресивно поводитися по відношенню до мене. Було дуже неприємно і образливо. З огляду на те, що ніяких видимих ​​причин для такого ставлення не було.

Але я як людина, що живе за Божими принципами, просто наступила на горло власним емоціям і почала за нього молитися, просячи у Бога для нього всього найкращого і чудового! Здивуванню моєму не було меж, коли через пару днів чоловік підійшов до мене і при всіх вибачився за свою поведінку. Для всіх це було громом серед ясного неба! І тільки я розуміла, чому так сталося. Не збирайте в собі злість, віддавайте її Вищому Судді.

6. Закон вибачення
«Прощайте, і будете прощені» (Луки 6:37).

Сила прощення – одна з найсильніших. Прощаючи когось, хто реально образив або порaнив – ви скидаєте вантаж, який заважає вам самим рухатися далі і бути щасливими. Є чудова фраза «Непрощення подібно до того, що ти випив склянку oтрути і чекаєш, поки пoмре твій суперник». Як точно! Кому гірше? Вам або тому, кого ви не можете пробачити? Буває таке, що ви тримаєте на людину образу, а він взагалі не підозрює про це, живучи собі щасливим життям. Зробіть так само! Вибачте і живіть щасливо і вільно!

7. Закон віри
«А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого». (Євреїв 11:1).

Отже, те, чого ви очікуєте в своєму житті – ви в це вірите. Те, в чому ви впевнені, навіть ще не бачачи цього – ви в це вірите. Дуже просто. Ви очікуєте, що вас звільнять, ви захворієте, вдарить криза, розпадуться відносини? Вітаю! Це ваша віра! Впевнені, що вас чекає великий бізнес, збудуться мрії і ви отримаєте швидке одужання? Відмінно! Ви в це вірите. А написано «Все (!) можливо (!) Віруючому (!)». Ви розумієте? Усе! Чи ж не каже, що «трохи», а все!

Читайте також: Ікона Божої Матері, яка зцілює будь-які хвороби та викорінює бідність

Так що чекайте хорошого. Будьте впевнені, що все буде добре. І отримуйте це «добре» у своєму житті.

Я щиро вірю, що ваше життя зміниться. Я бажаю, щоб кожен, хто читає ці рядки, не просто отримав розуміння про важливість жити за духовними законами, які заповів Бог, а й реально почав жити по ним, отримуючи чудеса і зміни в долі! Я бажаю вам миру в душі, достатку і успіху у всьому!

You cannot copy content of this page