7 кімнатних рослин з потужною любовною енергетикою, які допоможуть кожній жінці знайти своє щастя

Кімнатні рослини – це не просто прикраса будинку, вони володіють потужною енергетикою, причому як позитивною, так і негативною. Які квіти повинні бути в будинку у жінки, яка хоче любові і сімейного щастя?

Рослини бувають дуже примхливі, можуть не уживатися поруч одна з одноюим, не переносити занадто яскравого сонця або протягів, а є рослини-вампіри, які будуть буквально висмоктувати вашу енергію. Які рослини мають правильну енергетику і допоможуть залучити у ваш будинок любов? Джерело.

Гібіскус

Гібіскус ще називають китайською трояндою, ця квітка володіє магічними властивостями, він немов магніт може принадити у ваш будинок чоловіка. Тому якщо ви перебуваєте в пошуках свого щастя, обов’язково “поселіть” в своєму будинку цю квітку.

Хойя Керрі

Ця квітка є символом злиття жіночої і чоловічої енергії, не дарма у нього навіть листочки у формі серця. Тримайте її в теплому сонячному місці і добре доглядайте, тоді вашому сімейному щастю можна буде тільки позаздрити.

Спатифіллум

Спатифіллум ще називають жіночим щастям і, дійсно, ця ніжна витончена рослина може стати справжнім помічником в любові і залучити у ваш будинок чоловіка. Ця квітка досить невибаглива в догляді, головне, уникати занадто яскравого сонця і протягів.

Антуріум

Антуріум – квітка, якаий володіє сильною чоловічою енергетикою, це чоловіча квітка. Ідеально він буде працювати в парі з спатіфілумом, тому якщо ви вже зустріли свою половинку, така пара кімнатних рослин забезпечить вам сімейне щастя і гармонію у відносинах.

Аїхрізон

Аїхрізон ще називають деревом любові, а все тому, що ця квітка сприяє створенню міцних і щасливих відносин. Також він допомагає воскресити почуття і повернути колишню любов у відносини, тому якщо у вас в родині розлад, обов’язково купіть Аїхрізон.

Читайте також: 5 дерев, які категорично не можна садити біля хати. Вони приносять бiди, хвopoби і нeщaстя

Фіалка

Фіалки – рослини з дуже сприятливою енергетикою, вони несуть спокій, умиротворення, знімають втому і напругу, сприяють формуванню довірчих відносин в парі.

Гранат карликовий

Ця рослина допоможе зміцнити сімейне благополуччя і подарує подружжю гармонію і любов у відносинах. Вона сприяє довірливим стосункам, наповнює будинок щастям, добробутом. У будинку, де є карликовий гранат народжуються здорові і щасливі діти.