7 корисних лайфхаків для одягу і взуття, які значно полегшать життя

У всіх нас є улюблені речі, щоб вони виглядали як нові максимально довго – є деякі хитрощі!

Гудзик

Якщо ви помітили, що ґудзик на сорочці ось-ось відпаде, а часу, щоб його пришити зовсім немає – закріпіть нитку безбарвним лаком для нігтів. Цей спосіб допоможе, якщо ви далеко від будинку, до того ж ви збережете ґудзик від блузки.

Мило для блискавки

Якщо ви не носите улюблену куртку тільки тому що блискавка занадто туга – то пройдіться зверху звичайним милом. Так замочок знову запрацює як новий.

Як краще зберігати одяг

Щоб ваший зимовий одяг не псувався і не покривався шаром пилу, «одягніть» на нього наволочку і повісьте на вішак, вона буде служити захисним футляром від пилу і молі! Так можна зберігати й особливі вечірні сукні.

Читайте також: Коли вам сумно, погано або самотньо – прочитайте цей мудрий текст, якому майже двісті років

Для замші

Звичайна поліровочна пилочка для нігтів допоможе вам доглядати за примхливою замшею! Вона дбайливо видалить плями, і оновить поверхню шкіри.

Солоні розводи

Ця проблема особливо актуальна восени і взимку. Якщо з’явилися білі розводи солі на взутті – то їх легко видалить сумішшю води з оцтом, пропорції розчину 1:1. Все просто!

Трикотажні штани

Трикотажна тканина має властивість розтягуватися і деформуватися. Це, звичайно ж, відразу псує весь вигляд! Щоб ваші трикотажні штани зберегли форму довше – акуратно їх складайте.

Зимове взуття

Щоб ваші чобітки не деформувалися за літній сезон, обов’язково помістіть всередину спеціальні наповнювачі, які тримають форму. Або зробіть самі з вати або синтапона!

Джерело.