7 квітня Благовіщення – особливе свято для кожної жінки, коли можна отримати благословіння і милість з небес: що можна і не можна робити в цей день

Благовіщення є неперехідних святом, яке відзначається 7 квітня, а тому завжди випадає на Великий піст. У цей день робляться різного роду послаблення.

Варто відзначити, що церковне богослужіння, на якому рекомендується бути присутнім, буде урочистим. Це єдиний виняток з правил Великого посту, який не забороняє святкові літургії. Це одне з найважливіших свят церковного календаря, тому йому віддаються такі почесті.

Так як це світле свято, пов’язаний з приємними і важливими словами, вважається, що в цей день необхідно повідомляти близьким людям тільки добрі вісті, говорити тільки приємні і ніжні слова, зізнаватися в коханні, виявляти повагу старшим. Бажано уникати сварок і лихослів’я 7 квітня, так як це великий гріх.

Як вже було сказано вище, в цей день діють послаблення посту. У цей день можна перед трапезою випити червоного вина і дозволено їсти рибу. Можна накрити святковий стіл і зібратися всією родиною, щоб розділити цю радість.

Багато, напевно, чули про те, що у великі свята не можна працювати. На Благовіщення такої заборони немає, але якщо є можливість відкласти справи заради походу в храм, то це варто зробити. Всі інші справи робити не просто можна, а навіть потрібно, адже Господь не схвалює неробства та лінощів.