fbpx

7 лютого допомоги і захисту просять у святого Григорія. Сильна молитва, яка вам у цьому допоможе

7 лютого — християни вшановують пам’ять Григорія Богослова. В цей день потрібно молитися до святого і просити захисту від усіх негараздів. Джерело

“О, великий та преславний святителю Христовий, усієї Вселенської Церкви учителю, богомудрий, православ’я міцний проповіднику та поборнику, преблаженний отче Григорію.

Подивись з неба на нас, смиренно до Тебе молящих, та вблагай Господа Бога нашого, бо ти був вірний на землі служитель, хай дарує нам віри правдивої збереження, Церкви Святої слухняність, життя нашого виправлення, та у всіх потребах, скорботах та спокусах допомогу, терпіння та підтримку.

Читайте також: День блаженної Ксенії – особливе свято для кожної жінки: 3 прості, але неймовірно важливі справи, які має зробити кожна з нас 6 лютого

Даруй нам твоє святе благословіння, щоб ним ознаменовані, у всі дні життя богоугодно у мирі та покаянні прожити нам і у Царство Небесне сподобитися разом з тобою і з усіма святими Першопочаткову Троїцю оспівувати та славити, Отця і Сина і Святого Духа, на віки вічні. Амінь”

You cannot copy content of this page