fbpx
Мода,  Поради

7 помилок в зачісці, які нeщaдно старять будь-яку жінку (фото)

Ви можете накладати найдорожчі засоби по догляду за шкірою проти старіння, але не правильна зачіска або колір волосся, можуть запросто накинути вам 10 років зверху. «Ваше волосся – одна з перших речей, які люди помічають, коли вони зустрічаються з вами, – каже іменитий стиліст-перукар.

І ми говоримо не про сивинy. Фактично, сиве волосся можe бути молодими, коли правильно постриженe і укладенe.

Hайбільші помилки, які жінки роблять зі своїм волоссям – від монотонного кольору до строгої стрижки. Дотримуйтесь наших порад і ваша зачіска стане відмінним помічником в створенні молодящого образу.

1. Неправильна стрижка

Якщо ваша стрижка занадто пряма, занадто сувора або не йде вашому обличчю, це, ймовірно, додає вам кілька зайвих років. «Я не дотримуюся емпіричного правила, що, коли ви стаєте старше, ваше волосся має бути коротше», – каже Нік Пенна, власник і провідний стиліст в Бостоні. – Стиль важливіше довжини».

Якщо ваше волосся довге, Пенна рекомендує шарувату стрижку, яка робить стрункішою обличчя. Волосся має м’яко обрамляти обличчя і якщо ви носите чубок, віддайте перевагу подовженому і косому, краще не носити прямий і густий чубок, який важко падає на очі.


2. Занадто туга зачіска

Жорсткий кінський хвіст або булочка (з гладко зачесаним волоссям) може змусити вас виглядати молодше на мить (подумайте: миттєва підтяжка обличчя), але такі зачіски також привертають увагу до кожної зморшки і плям на вашому обличчі. Коли забираєте волосся назад, залишайте випущеними пасма, які будуть оточувати обличчя.

3. Пора мінятися

Якщо ви носите одну і ту ж стрижку протягом 20 років, можливо, настав час для змін. Знайдіть хорошого майстра, який підбере нову стрижку, літо саме час для оновлень, зверніть увагу на модні варіації стрижки Bob.

4. Посічені кінці

Стирчать, виснажені, пошкоджені кінці не прикрашають ваше волосся – і ви – виглядаєте старше. Регулярно підрівнюйте кінчики, кожні шість-вісім тижнів.  Користуйтеся незмиваючим термо захистом для волосся і маслами для кінчиків.

5. Однотонний колір волосся

Не важливо, який у вас колір волосся: блондинка, коричневий, червоний або навіть сірий, якщо це суцільний колір, це змушує вас виглядати старше. «Монотонність не працює ні на кого, – каже стиліст. «Це схоже на перуку або шолом, і це старіння».  Спробуйте модне фарбування, які дійсно молодять.

6. Неправильний колір навколо обличчя

Навіть якщо ваше волосся має відблиски і підсвічування, воно має бути стратегічно розміщені. «Колір волосся повинен бути яскравим навколо вашого обличчя і зверху, а темніше внизу», – говорить Джонс, стиліст. Яскравість змушує вашу шкіру виглядати теплою і молодить, а колір імітує варіації, які відбуваються природним чином. «Це схоже на волосся маленької дитини, яка була на пляжі протягом місяця», – говорить Джонс.

7. Охолоджені тоновані відтінки

Тепер, коли ви знаєте, що вам потрібні відблиски, вам потрібно вибрати правильний відтінок. «Чим тепліше відтінок, тим молодше він виглядає», – говорить Джонс. «Якщо ти блондинка, біле волосся може бути кумедним, але це не молодість – золотисте волосся молодість». Точно так же він пропонує брюнеткам вибирати карамельні тони замість попелястих, а руді вибирають мідь замість бордового. «Подумайте про теплі, пряні кольори, – говорить він. «Прохолодний не молодить».

Джерело.

You cannot copy content of this page