7 рeчей, про якi нe мoжна poзпoвiдати, щoб нe нaклuкaти пpoблeми тa нeвдaчі

Не дарма народна мудрість говорить про те, що іноді краще хоча б одну хвилину просто промовчати, ніж говорити. Є речі, про які не слід розповідати на всі боки, а для власного ж блага тримати в таємниці від інших.

Звичайно ж, удача, здоров’я і благополуччя людини залежить від багатьох складових. Свою лепту вносить і слова, які ми вимовляємо, адже всім відомо, що наші думки і слова матеріальні і мають свою енергетику – позитивну або негативну. Свій енергетичний посил є і у кожної людини, ми не можемо знати, як саме чужа людина сприйме вашу інформацію: щиро порадіє або позаздрить, направить в вашу сторону позитивну енергію або руйнівну негативну?

Про якісь речі краще мовчати тому, що вас можуть прийняти за хвалька або неделікатну людину.

Мудрі люди, езотерики та біоенергетики застерігають: не озвучуйте чужим людям деякі важливі речі свого життя, щоб не накликати проблеми і невдачі, привести до руйнування ваших планів або виставити вас в поганому світлі.

Читайте також: Всьoго oдин pядок з Бiблії, якuй мoже вирiшити уci прoблеми у пoдружжі

1. Плани на майбутнє, мрії і проекти. Про них краще мовчати, поки ваші цілі не будуть досягнуті, а плани здійсняться.

2. Добрі справи, благодійність, допомога іншим людям, героїчні вчинки, проявлену мужність – цим не варто хвалитися перед іншими.

3. Духовні знання. У кожної людини свій шлях у житті, свої шляхи пізнання цього світу, свій рівень духовного розвитку. Не слід нікого повчати і нав’язувати свою точку зору в духовному розвитку, кожна людина повинна прийти до цього сам, без нaсuльства, маючи бажання вчитися і розвиватися в духовному плані.

4. Сімейне життя, любoвні вiднoсини. Конфлікти або сварки в родині або навпаки, сімейне щастя і гармонія – це особиста справа, яка стосується виключно члeнів вашої сім’ї. Не слід виносити будь-яку інформацію, як позитивну, так і негативну, за стіни власного будинку, відносин з коханою людиною, від цього взаємини в сім’ї (з коханим) тільки виграють. Пам’ятайте про те, що ваша сім’я – це ваша фортеця і нікому не слід знати, що відбувається за її стінами.

5. Сни. Вважається, що в снах людини приходить важлива, часто закодована, саме для нього інформація, підказки, які зрозуміло тільки йому і не слід про них поширюватися іншим.

6. Страхи. Якщо є в житті реальні страхи і проблеми, їх потрібно озвучити у психолога, який зможе надати реальну допомогу, як подолати страх або стрес.

7. Фінансові успіхи. Грошовий канал – дуже примхливий і нестійкий, його дуже легко енергетично «перекрити».

Джерело.