7 речей, від яких потрібно терміново позбутися на кухні

Кухня – святе місце кожної господині, де найважче зберегти чистоту. Ми розповімо вам, як привести кухню в порядок, позбувшись від ряду непотрібних речей.

1. Поліетиленові пакети
У багатьох країнах ця неекологічна упаковка вже заборонена, а у нас продовжує користуватися великим попитом. Адже поліетилен обмежує вентиляцію, внаслідок чого продукти швидше псуються. Рекомендуємо зберігати продукти в паперових пакетах, які є безпечні для навколишнього середовища. Джерело.

2. Освіжувач повітря
Це засіб призначений тільки для просторих і добре провітрюваних приміщень. А в маленькій кімнаті, в кухні, від освіжувача буде лише боліти голова.

3. Пластикові пляшки
Скупчення пластикових пляшок займає багато місця, що тільки підсилює почуття безладу. Коли залишаєте на кухні чергову пляшку, подумайте, чи потрібен вам цей мотлох.

4. Харчова плівка
Рекомендуємо зберігати їжу в підходящому посуді, адже при температурних коливаннях харчова плівка виділяє шкідливі речовини.

5. Пакети з крупами
Зберігання круп в пакетах – не найкраще рішення для хорошої господині. Краще тримати крупи, цукор та інші продукти в спеціальних контейнерах.

Читайте також: 3 прості салати без майонезу, які смачніші за олів’є і шубу в сотню разів

6. Мокрі ганчірки
Всі ми колись мали на кухні мокру ганчірку, яка видавала неприємний запах. Адже це справжній розсадник мікробів. Рекомендуємо міняти ганчірки регулярно, а також не зберігати у вологих місцях.

7. Зайві речі
Блокнотики, ручки, іграшки і т. д. часто захаращують простір кухні. Виходить, що кожен, хто живе в будинку вносить свою лепту у створення безладу. Поговоріть з усіма, щоб кожен зберігав речі у відповідних місцях.

У кожної господині є такий набір кухонного приладдя. Позбавтеся від цих речей, і ви побачите, як по-новому заграє ваша кухня.