fbpx

7 речей, які обов’язково слід зробити в повний Місяць

Астрологи і психологи виділили 7 найважливіших справ, які просто необхідно зробити, щоб не тільки день повного Місяця, але весь наступний період убування був для вас позитивний.

По-перше, почніть ту справу, плани на яку ви виношуєте вже протягом довгого часу. Почніть її саме в серп, адже в цей день всі ваші здібності будуть поліпшені в багато разів. Якщо ви давно хотіли почати займатися спортом або давно хотіли почати приділяти час новому хобі, то краще зробити це в дану місячну фазу. Обов’язково готуйте до кожного повного Місяця початок чогось дуже важливого, щоб ця справа мала величезний успіх у майбутньому. Найголовніше – не кидайте це на півдорозі.

По-друге, потрібно щось створювати. Одна справа, якщо ваша робота пов’язана зі створенням чогось конкретного власними руками. Інша справа, коли робота цьому заважає. Напишіть вірш, якщо ви поет або створіть щось, що буде продуктом вашого хобі. Привнесіть в цей світ щось прекрасне, щось нове. Це підвищити вашу енергетику і поліпшить настрій.

Займіться справами любовними. Це стосується не тільки спільного планування, поїздок, справ, а й ceксу. Обов’язково зaймiться коханням в серп, тому що це дасть вихід вашим емоціям і знизить емоційне навантаження. Саме в повний місяць у вас є шанс розгледіти в людині всі її якості і закохатися по-справжньому сильно.

Не забудьте в серп спробувати позбутися від своїх стpaхів шляхом зустрічі з ними віч-на-віч. Клин клином вибивають, як то кажуть. Саме в цей день ми можемо побачити себе з боку і зрозуміти, що боїмося марно. Стосується це не тільки боязні висоти, павуків або темряви, але і стpaхів більш високих, типу стpaху втратити кохання, зробити помилку або стpaху самотності.

Скористайтеся допомогою повного Місяця для залучення грошей. Грошовий ритуал «Круглий п’ятак» обов’язковий для тих, хто відчуває, що його енергетика слабка і потребує підживлення. Навіть сильним особистостям не завадить цей спосіб залучення удачі.

Безоплатно допомагайте людям. Так ви можете налагодити хороші відносини зі своїми ворогами. Все хороше, що ви зробите без будь-якої причини, повернеться до вас в майбутньому. Обов’язково зробіть добру справу, від якого у вас на душі стане тепліше.

Читайте також: Другий повний Місяць у березні: як уникнути неприємностей і не втратити удачу

Будьте обережні з алкoгoлем та іншими шкідливими звичками. Обов’язково оцініть свої сильні і слабкі сторони. Для того, щоб прожити повний Місяць без потрясінь, будьте реалістами і не сподівайтеся на чудо. Не чекайте, що ваш ангел-хранитель зробить за вас всю важку роботу і допоможе виправити проблеми. Це під силу тільки вам.

Отже, повний Місяць – це найнебезпечніше і одночасно найпродуктивніший для нас місячний стан. Кожен може досягти успіху, але і в той же час може впасти в калюжу. Повний місяць все перевертає з ніг на голову, так що будьте обережні.

Вивчіть також народні прикмети на повний Місяць, які переходять з покоління в покоління. Це спадщина історії, які допомагають нам переживати важкі моменти життя. Природа завжди дає нам різні знаки, щоб ми могли відслідковувати по ним удачу. Будьте щасливі!

Джерело.

You cannot copy content of this page