fbpx

7 речей, які привернуть у ваш будинок удачу і гроші

Багато людей навіть не здогадуються, що деякі звичні речі притягують гроші і удачу. Обов’язково зберігайте їх в своєму будинку, щоб посилити позитивну енергетику.

Кожна річ в нашому домі має певну енергетику, і часом саме від цих предметів залежить наше благополуччя. Деякі з них позначаються на нас негативно, і часом через це ми не можемо досягти своїх цілей і знайти достаток і успіх. Багато речей, навпаки, посилюють позитивну енергетику будинку. З їх допомогою ви можете налагодити своє життя, а також змінити долю.

Будь-які предмети у нашому будинку здатні притягувати або відлякувати удачу. Якомога швидше позбудьтеся від перших і обов’язково розташуйте в своїх оселях предмети, які допоможуть вам знайти щастя і благополуччя. Багато з них вже присутні у вашому домі, і зараз ви зможете дізнатися про них докладніше.

Які речі привертають в будинок удачу і гроші
Більшість предметів володіють сильною енергетикою, і з їх допомогою ви зможете залучити гроші і удачу.

Мед. Ще з дитинства ці ласощі знайомі кожному з нас. Однак цей продукт примітний не тільки своїми смаковими якостями і корисними властивостями, але і особливою силою. Навіть дивлячись на його зовнішній вигляд, можна сказати, що мед – символ багатства. Щоб посилити енергетичні властивості меду, необхідно правильно розташувати його в своєму будинку.

Купуйте натуральний свіжий мед без домішок. Перш ніж внести його в свій будинок, наведіть порядок, приділяючи увагу кожному кутку свого житла. Візьміть чистий і бажано новий пензлик, занурте її в продукт, а потім капніть в кожен кут в будинку. Після цього поставте залишки меду в центр обіднього столу, щоб кожен член вашої сім’ї спробував його. Після того, як мед засахарітся, позбудьтеся від нього. Через деякий час повторіть ритyaл.

Ніколи не зберігайте в своєму будинку зіпсований мед і той, який вже засахарився. Таким чином ви залучаєте до своєї оселі бідність і відлякує удачу.

Гірський кришталь. Гірський кришталь володіє сильною енергетикою, здатною привернути у ваш будинок удачу і достаток. Його головна сила полягає не стільки в тяжінні багатства, скільки в його збереженні. З його допомогою ви зможете уникнути безглуздих розтрат, а також зберегти свої гроші від злодіїв і шахраїв.

Щоб надати більшу силу гірського кришталю, розташуйте його на підвіконні. Сонячне світло підсилює властивості кришталю, і таким чином він не тільки приверне в ваш дім достаток, але і стане вашим талісманом.

Чашка з водою. Про енергетичні властивості води відомо вже давно. Вважається, що вона здатна сприймати і навіть передавати будь-яку отриману інформацію, саме тому безліч обрядів проводиться за допомогою води. В їх число входять і на залучення удачі і грошей.

Щоб розкрити силу звичайної води, вам знадобиться нова чашка з широкою шийкою. Розмістіть її в західній частині вашого будинку – зоні багатства. Застояна вода втрачає свої властивості, тому її необхідно міняти щодня.

Червоний клубок. Червоний колір є символом добробуту, саме тому червоні нитки часто використовують для проведення грошових ритyaлів або зберігають їх у своєму гаманці. Залучити багатство в свій будинок і налагодити фінансове становище ви можете за допомогою звичайного клубка.

Необхідно купити червоний клубок, бажано розплатитися за нього не купюрами, а монетами. Прийшовши додому, розмотайте його, а потім намотайте на дерев’яну палицю невеликого розміру. Зберігати його найкраще під ліжком або в західній частині будинку, і незабаром ваше життя значно зміниться на краще.

Жовті монети. Як монети, так і жовтий колір символізують багатство. Розмістіть в своєму будинку хоча б одну жовту монету, і вас завжди буде супроводжувати удача, а ваше фінансове становище налагодиться. Даний предмет часто використовують для проведення ритyaлів, але навіть його наявність у вашій оселі принесе позитивний результат.

Візьміть одну або кілька жовтих монет і в серп розташуйте їх на підвіконні. Місячне світло обов’язково має падати на монети. Залиште їх на всю ніч, а вранці сховайте в затишному місці, де ніхто не зможе знайти. Таким чином ви посилити їх енергетику, що допоможе вам залучити багатство. Витрачати монети категорично заборонено.

Осикові прутики. Даний предмет не вважається сильним талісманом для залучення бажаного, але зате він зможе захистити вас від бідності і невдач. Вам знадобиться всього лише кілька осикових гілочок. Щоб посилити їх властивості, для початку проведіть дієвий ритyaл.

Вам знадобиться: ніж з дерев’яною ручкою, квітковий горщик середнього розміру, земля, кілька осикових гілок. З прутів необхідно зрізати верхівки, а їх частину, що залишилася увіткнути в горщик із землею. Верхівки потрібно звернути в білу тканину і покласти під ванну. Через деякий час повторіть ритyaл.

Цвях. Кожній людині доводилося хоч раз забивати в стіну цвях, але мало хто знає, що предмет здатний залучити в будинок удачу і гроші. Крім того, дана річ виконує роль талісмана, який може захистити ваш будинок від грабіжників і заздрісників.

Читайте також: “Він пuв, гyляв, обpaжав, не давав грошей, а вона хизувалася з медаллю жepтви, що сім’я збереглася виключно завдяки її витримці

Візьміть цвях середнього розміру, без ржавчини. Вбийте його біля вхідних або кухонних дверей. Бажано на нього нічого не вішати, але якщо ви хочете його замаскувати від очей інших людей, повісьте на нього годинник. Ні в якому разі не вішайте на нього картини. Зображені на них речі та предмети здатні перебити енергетику талісмана.

Джерело.

You cannot copy content of this page