fbpx

7 речей, які ви не зміните в чоловікові: думка чоловіка-психотерапевта

Хоча б раз у житті з вуст кожної жінки вилітає фраза: «Я зможу його змінити». Це поширена помилка. Звичайно, у кожного є недоліки, але навряд чи ви зможете перекроїти чоловіка так, щоб він став повністю відповідати уявленням про ідеального партнера. Ми склали список з семи речей, які не варто намагатися змінити в другій половині.

1. ПОГАНІ ЗВИЧКИ
Вам докучають неприємні дрібниці: чоловік кусає нігті або жує з відкритим ротом. Нічого не поробиш. Не витрачайте час і сили на те, щоб позбавити чоловіка від поганих звичок. Навряд чи вони повністю зникнуть.

2. ПОЧУТТЯ СТИЛЮ
Ви можете підбирати чоловікові одяг, який вам подобається, але його почуття стилю не зміниться. Якщо ви будете ходити з ним по магазинах і підбирати речі по своєму смаку, на початковій стадії відносин це спрацює. Але ефект не буде тривати вічно. Ваша друга половина все одно буде одягатися так, як завжди. Не важливо, подобається вам це чи ні.

3. РЕЛІГІЙНІ ПОГЛЯДИ
Спроба змінити релігійні переконання вашого чоловіка приречена на провал і взагалі небезпечна. Не ставте під сумнів віру вашого чоловіка в Бога або її відсутність – це нічого не змінить. Максимум, що ви зможете зробити, – змінити частоту, з якою він відвідує церкву. Але більшого вам не домогтися.

4. СІМЕЙНІ ВІДНОСИНИ
Вам здається, що ви добре знаєте родину свого обранця. Однак вам не вдасться змінити відносини між чоловіком і його батьками. Неважливо, чого ви домагаєтеся: зробити їх відносини ближче і тепліше або, навпаки, «перерізати пуповину». У вас нічого не вийде.

5. ЦІННОСТІ
Ви не зможете змінити те, як чоловік сприймає світ і розставляє пріоритети. Цінності людини – важлива частина його особистості. Чоловік не може змінити або переглянути свої цінності тільки тому, що ви з ними не згодні. Якщо розбіжності і протиріччя дуже сильні, щоб з ними змиритися, вам краще розлучитися.

6. СТИЛЬ СПІЛКУВАННЯ
Ви можете намагатися поліпшити комунікацію між вами, але, швидше за все, вам доведеться адаптуватися і змиритися зі стилем спілкування партнера. Якщо вам потрібно постійно спілкуватися, а партнер хоче розмовляти рідше, вчіться знаходити компроміси. Не змушуйте його спілкуватися з вами проти волі.

7. ІНТЕРЕСИ
Краща частина будь-яких відносин – вивчати нове разом. Але у чоловіка можуть бути захоплення, які вам не подобаються. Може бути, ви ненавидите дивитися футбол або ходити на вечірки. Якщо ви хочете, щоб ваші інтереси цінували і поважали, ставитеся так само до інтересів партнера. Не намагайтеся змінити їх і змусити чоловіка кинути те, що йому подобається.

ЯК УЖИВАТИСЯ З НЕДОЛІКАМИ ПАРТНЕРА
Кожен носить в собі уявлення про ідеального партнера. Воно складається з батьківських образів, характеристик улюбленого кіногероя, спогадів про першу закоханість і ідеалів, які просувають ЗМІ та інтернет. Образ виходить суперечливий, а його втілення в реальному чоловікові просто неможливо.

Ви можете скільки завгодно чекати ідеального супутника. Але справжня людина, з яким доведеться жити, буде відрізнятися від очікувань. Точно так само і ви самі не ідеальні для свого чоловіка. Стати щасливими зможуть ті пари, в яких партнери свідомо коректують свою поведінку і очікування, щоб стати ближче один до одного.

Процес такого зближення можна розділити на чотири етапи:Перед тим як вступити в серйозні стосунки, проаналізуйте дратівливі особливості партнера. Розділіть їх на дві групи. Перша – якості, які він теоретично може змінити заради вас. У другій групі залишиться те, що він змінити не в силах. Сюди відносяться релігійні вірування, уявлення про роль жінки в родині, темперамент, зовнішність. Якщо ви не готові прийняти це, немає сенсу продовжувати стосунки.

Наступна категорія особливостей, які можуть викликати конфлікт, – поведінку та звички, незрозумілі для вас. Захоплення футболом, читання книг, колекціонування марок, пристрасть до співу – будь-яка незнайома і незрозуміла для вас діяльність може викликати відторгнення. Кращу якість, що допомагає подолати це, – цікавість. Цікавтеся захопленнями один одного і знаходите нові спільні інтереси.

Торгуйтеся, домовляйтеся, йдіть на взаємні поступки. Не варто тиснути і маніпулювати. Говоріть про бажання та очікування відкрито. Якщо самостійно домовитися не вдається і конфлікт не вщухає протягом місяців, зверніться до допомоги психотерапевта.

Створюйте нові сімейні звички і традиції, які будуть радувати обох. Пробуйте те, що не відчували раніше. Зберігайте особистий простір: захоплення, друзі, час і заняття тільки для себе. Ви і в родині залишаєтеся індивідуальністю.

Читайте також: 8 ознак розумної жінки

Джерело.

You cannot copy content of this page