fbpx

8 ознак розумної жінки

Ти не впиваєшся емоціями
Якщо ти щаслива – ти радієш. Якщо тобі погано – ти сумуєш. Ти не ховаєш свої емоції і не пригнічуєш їх, оскільки розумієш, що вони суть ти сама.

Ти прониклива
А значить, відразу бачиш, коли тобі брешуть, що, звичайно, дуже і дуже корисно. Але твій внутрішній зір не вибірковий і не спрямований тільки на тебе саму. Ти відчуваєш, коли комусь дійсно погано, і ти запропонуєш допомогу.

Твій образ склався
Ти знаєш, що тобі личить, а що ні, і не витрачаєш час на ризиковані експерименти, про які потім пошкодуєш. Ти не женешся за модою, а стежиш за нею і вибираєш тільки те, що ідеально впишеться в твій стиль.

Ти сама встановлюєш рамки
У будь-якій сфері твого життя є певні межі, за межі яких тобі не хочеться виходити. Або, навпаки, туди не хочеться когось пускати. І продавити ці кордони не вдається нікому і ніяким способом.

Ти прекрасно себе знаєш
Твоє тіло не підносить тобі несподіваних і неприємних сюрпризів просто тому, що ти до нього уважна. Ти, ясна річ, жива людина і можеш захворіти або раптово погано себе відчути, так просто не виспатися, в кінці кінців. Але у тебе не буває важкого похмілля в той день, коли потрібно виглядати добре і бути бадьорою. Тому що напередодні ти зупинилася рівно тоді, коли було треба.

Ти вмієш аналізувати
Мрії – справа хороша, але ти все-таки віддаєш перевагу планам, коли мова заходить про щось важливе. І ці плани ніколи не бувають нездійсненними. Це знову ж таки питання чесності з самою собою, але не в першу чергу. Мало користі від уміння будувати плани, якщо немає вміння аналізувати ситуацію і прораховувати варіанти. Ти вмієш і те, і інше.

Ти живеш справжнім
Минуле тебе цікавить тільки в зв’язку зі спогадами і накопиченим досвідом. А ось переживати з приводу того, що було зроблено не так, сказано не так і прожито не так, ти не будеш.

Ти залишаєшся жінкою
Ти зовсім не збираєшся піддаватися на дурні виверти в дусі “справжня жінка повинна …”, але і заперечувати свою жіночність тобі в голову не прийде. З якого, власне, дива? З чого б раптом відмовлятися від кольорів, від гарних суконь і сумочок, від домашнього затишку і від балаканини з подругами? Бути жінкою – прекрасно. Нерозумно від цього відмовлятися, правда?

Читайте також: 3 фрази, які ніколи не можна говорити під час сварки

Джерело.

Позначки:
facebook