fbpx

7 снів, які сняться на щастя, успіх і процвітання

Є кілька сновидінь, які обіцяють успіх і процвітання. Їх потрібно запам’ятати, щоб не втратити можливості досягти бажаного в короткий термін.

Сни часто є відображенням реально пережитих подій, проте в певний час кожна людина може побачити не просто сон, а підказку або знак. Сновидіння можуть бути чорно-білими , і на них потрібно звернути особливу увагу. Експерти рекомендують вести щоденник снів, щоб не втратити шансу зазирнути в майбутнє і отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Яскраві сонячні промені уві сні обіцяють швидку радість в житті. Яскравий промінь, який вказує вперед, говорить про нові можливості. Сяюче сонце на блакитному небосхилі – радісна новина, звістка про швидкий прибутк. Промені, що торкаються людини уві сні, – до набуття багатства.

Гарний сад, в якому цвітуть плодові дерева, – на щастя. Доглянута земля і велика кількість розсади – до прогресу в ділових відносинах і розширенню бізнесу. Велика кількість фруктів на деревах – щастя в особистому житті, благополуччя сім’ї і будинку. Будинок в кінці саду і щасливий сміх сняться до вирішення будь-яких конфліктів і щастя, а також до поповнення в родині.

Висока гора, на яку підіймається людина уві сні, – до швидкого успіху. Щастя в житті буде у тих, хто дійде до самої вершини і подивиться вдалину. Яскраве сонце над горою – надбавка до заробітної плати.

Гризуни або комахи, що розбігаються з-під ніг або потрапили в пастки, – до зцілення від хвороб, перемоги над недоброзичливцями і наклепом. Щасливий сон обіцяє удачу в будь-якій справі і відсутність перешкод на шляху до заповітної мети.

Читайте також: Ідеально чисті кухонні рушники за півтори хвилини: ніколи не розповім цей секрет свекрусі

Багато меду сниться до удачі і щастя. Їсти мед – бути щасливим на довгі роки. Ласощі в сотах віщують удачу в особистому житті, а що ллється в банку мед обіцяє удачу в домашніх клопотах.

Диригувати оркестром – до успіхів в житті. Сон обіцяє сприятливий час для змін. Людина зможе зробити правильний вибір, який приведе до щастя.

Летіти в літаку і вдало приземлитися або бути за штурвалом – до удачі в діловій сфері. Такий сон обіцяє успіх в будь-якій справі, за яку візьметься людина.

Джерело.

You cannot copy content of this page