7 справ, які потрібно встигнути зробити до Нового 2020 року, щоб бути щасливим

До головної ночі року залишається все менше часу: попереду передноворічна метушня і ажіотаж, і справ від цього стає більше. Щоб ви змогли все встигнути і підготуватися до Нового року, експерти склали для вас список важливих справ, які обов’язково потрібно виконати в році, що минає.

1. Наведіть порядок у справах. Організуйте решту днів так, щоб встигнути все по максимуму. Кращим помічником в цій нелегкій справі стане органайзер: випишіть всі справи, зобов’язання, неоплачені штрафи і прострочені платежі. Джерело

Постарайтеся погасити частину боргів і закінчити розпочаті завдання. Якщо ж за час, що залишився до Нового року ви не встигнете зробити це, то почніть з малого. Це запустить ланцюговий механізм, і згодом довести завдання до кінця буде куди простіше.

2. Позбавтеся від шкідливих звичок і стресу. Стрес, залежно та шкідливі звички – найжaxливіші супутники, особливо напередодні свят. Тому від них необхідно позбутися. Є багато різних способів: спорт, духовні практики, медитація, подорожі. Почніть вже зараз і поступово рухайтеся до наміченого. Можна спробувати провести експеримент і змінитися за 21 день.

3. Підведіть підсумки і складіть список бажань. Візьміть за правило в кінці року підводити підсумки, згадувати радісні моменти і складати список своїх бажань. Нехай протягом року ви його навіть не відкриєте, запит все одно буде відправлений у Всесвіт. Ви здивуєтеся, як багато у вас збулося зі списку бажань, якщо відкриєте його через півроку або рік. До речі, карта бажань – відмінна альтернатива, і з її допомогою також можна виконати задумане.

4. Зробіть добру справу. В кінці року, що минає станьте добрішими і допоможіть тим, хто цього потребує. Допоможіть другу з роботою або переїздом, влаштуйте благодійну акцію і роздайте непотрібні речі або пожертвуйте гроші притулок для тварин. Пам’ятайте, що допомога оточуючим робить щасливішими і вас. Закон бумеранга працює в обидві сторони.

5. Здійсніть мрію. Щоб створити святкову атмосферу і повірити в казку, потрібно диво, тому влаштуйте його собі. Зробіть те, на що ви не наважувалися. Це може бути зізнання в любові, якийсь сміливий вчинок, довгоочікувана покупка.

Читайте також: Гороскоп на кожен місяць 2020 року: які сюрпризи та випробування приготував для нас рік прийдешній

6. Приберіть все зайве з життя. Ви, напевно, точно знаєте, на що даремно витрачаєте сили, час і гроші. Так чому б напередодні Нового 2020 року не позбутися від цього? Токсичні відносини, ненависна робота, речі-вампіри – все це забирає багато ресурсів, які ви могли б витратити на виконання своєї мрії.

7. Відвідайте близьких людей і родичів. У суєті днів ми часто забуваємо про найближчих і рідних людей. Зрозуміло, що у всіх своя життя і свої турботи, але потрібно виділити час для особистого спілкування і цінувати такі моменти.