7 справ, які потрібно зробити в повний місяць

Повний місяць розпалює між людьми вогонь, який не завжди призводить до приємних наслідків. Природно, що цією місячною фазою можна користуватися і так, що вона принесе удачу.

Кожна людина може навчитися звільнятися від підступних мереж повного місяця. Є справи, які не тільки можна, а й потрібно робити при повному місяці. Ця стаття буде корисна для кожної людини. Ми розповімо про те, що обов’язково потрібно зробити в цю місячну фазу, щоб позбутися від проблем і підвищити енергетику на весь період убування місячного диска.

Вплив повного Місяця
У цей час Місяць завжди знаходиться в апогеї свого впливу. Вона оголює страхи людей, роблячи нас більш слабкими і беззахисними. В повні часто збільшується кількість злочинів в світі. Більшість з них незаплановані, засновані на емоціях.

Ніхто в повний місяць не може пояснити причин своєї агресії, невдоволення, сумнівів, тривоги. Усередині кожного починає вирувати щось небезпечне, чому не можна давати вихід. Справитися з цим не вийде ніколи, але це можна використовувати в інший спосіб.

Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь. Підсумок непередбачуваний, тому не намагайтеся стрибнути вище своєї голови або виправити того, хто вам доріг.

У цей день все повинно плисти за течією, а вам краще купити спеціальну човен, яка збереже ваші кістки цілими і неушкодженими, тому що річка, по якій ви пливете, неймовірно небезпечна.

Що потрібно обов’язково зробити в повний місяць
Астрологи і психологи виділили 7 найважливіших справ, які просто необхідно зробити, щоб не тільки день повного місяця, але весь наступний період убування Місяця був для вас позитивний.

По-перше, почніть те саме справа, плани на що ви виношуєте вже протягом довгого часу. Почніть його саме в серп, адже в цей день всі ваші здібності будуть поліпшені в багато разів. Якщо ви давно хотіли почати займатися спортом або давно хотіли почати приділяти час новому хобі, то краще зробити це в дану місячну фазу.

Обов’язково готуйте до кожного повного місяця початок чогось дуже важливого, щоб ця справа мала величезний успіх у майбутньому. Найголовніше – не кидайте це на півдорозі.

По-друге, потрібно щось створювати. Одна справа, якщо ваша робота пов’язана зі створенням чогось конкретного власними руками. Інша справа, коли робота цьому заважає. Напишіть вірш, якщо ви поет або створіть щось, що буде продуктом вашого хобі. Привнесіть в цей світ щось прекрасне, щось нове. Це підвищити вашу енергетику і поліпшить настрій.

Займіться справами любовними. Це стосується не тільки спільного планування, поїздок, справ, а й кохання. Обов’язково займіться любов’ю в повний місяць, тому що це дасть вихід вашим емоціям і знизить емоційне навантаження. Саме в повний місяць у вас є шанс розгледіти в людині всі його негативні якості і закохатися по-справжньому сильно.

НЕ забудьте в серп спробувати позбутися від своїх страхів шляхом зустрічі з ними віч-на-віч. Клин клином вибивають, як то кажуть. Саме в цей день ми можемо побачити себе з боку і зрозуміти, що боїмося марно. Стосується це не тільки боязні висоти, павуків або темряви, але і страхів більш високих, типу страху втратити любов, зробити помилку або страху самотності.

Безоплатно допомагайте людям. Так ви можете налагодити хороші відносини зі своїми ворогами. Все хороше, що ви зробите без будь-якої причини, повернеться до вас в майбутньому. Обов’язково зробіть добру справу, від якого у вас на душі стане тепліше.

Читайте також: Повний місяць у Скорпіоні: що можна і не можна робити в цей час

Джерело.