7 травня – повний Місяць: що потрібно зробити в цей особливий день

7 травня повний Місяць буде знаходитися в Скорпіоні. Подібне поєднання є одним з найбільш несприятливих.

Що можна робити 7 травня

Не тільки можна, але навіть потрібно в цей день займатися вирішенням своїх власних проблем самостійно. Астрологи рекомендують бути гранично самодостатніми і не просити ні у кого підтримки. Через сильний дисонанс стихії Води з потужним Місяцем краще не допускати появи ситуацій, в який ви частково або повністю залежите від оточуючих вас людей.

У цей день можна покладатися на свою хитрість, діяти непередбачувано, але обережно. Особливо корисною хитрість буде в тому випадку, якщо вона залишиться непоміченою. Нахабні і цілеспрямовані люди в такі дні відчувають себе краще, ніж скромні і налаштовані на чесну гру.

У цей день можна відпочивати і релаксувати. Дуже пощастить в цей повний Місяць тим, хто не працює. Можна зайнятися особистими справами, які нейтралізують негативний настрій і песимізм. Астрологи відзначають, що 7 травня можна сміливо займатися спортом. Фізичні навантаження допоможуть справитися з нападами агресії, з негативними спогадами.

Що не можна робити в цей повний Місяць

Скорпіон ставить заборону на ревнощі. Найголовніше 7 числа – ні в якому разі не дозволяти собі ревнувати коханих людей, а тим більше показувати їм свої почуття. В іншому випадку можна посваритися, втратити повагу близької людини.

Астрологи радять відмовитися від будь-яких думок про помсту. Не варто бажати нікому зла, так як велика ймовірність того, що все це повернеться до вас раніше, ніж дійде до адресата. Утриматися від негативу буде непросто, оскільки повний Місяць може посприяти підвищенню конкуренції людей в різних сферах життя.

Намагайтеся не приймати в цей день важливих рішень, від яких може залежати ваше майбутнє або майбутнє вашої сім’ї, близьких, другої половинки. Є шанс того, що ви помилитеся, але шляху назад не буде. Щоб вирішувати дилеми було простіше, доведеться сподіватися лише на свою мудрість, особистий досвід і знання. Інтуїцію необхідно виключити зі списку помічників: помилкові передчуття можуть затягнути вас в такі нетрі, з яких знайти вихід вкрай непросто.

Не варто в цей небезпечний день міняти зовнішній вигляд. Кардинальні і незворотні зміни на кшталт сміливої стрижки небезпечні, тому що під дією імпульсу можна наламати дров. Також не варто витрачати багато грошей. Навіть якщо товар цілком реально на наступний день повернути, ви все одно можете втратити багато часу і нервів.

Астрологи також забороняють або як мінімум не рекомендують активно займатися домашніми справами. Прибирання і наведення порядку краще не робити і вже тим більше не залучати до цього інших людей. Не варто ремонтувати техніку, гаджети, електроніку. Категорично заборонено займатися ремонтом.