7 знахідок, які приносять удачу і щастя: ці речі потрібно забрати з собою

Кожен з нас хочаб раз в житті втрачав або знаходив якісь дрібнички. Деякі знахідки можуть накликати біду і їх в жодному разі брати додому не варто. Інші ж, навпаки, обіцяють вам сприятливі події. Так які ж знахідки принесуть у ваш будинок удачу?

Наші предки вважали, що знахідки – це знаки і послання від Вищих Сил і надавали їм сакральний сенс. Так, вони остерігалися таких знахідок, як натільні хрестики, шпильки, мушлі і каблучки, а також цуралися речей, знайдених на дорожніх перехрестях. Джерело.

Знахідки, які принесуть в будинку удачу

1. Залізна підкова як знахідки обіцяє вам фінансове благополуччя і удачу. Якщо ви знайшли підкову на вулиці, обов’язково заберіть її додому і прибийте над вхідними дверима. Такий оберіг буде охороняти ваш будинок від потреби і залучати достаток і удачу.

2. Знайдена ікона говорить про те, що сам Господь благоволить вам. Якщо ви знайшли ікону, перед тим, як її взяти, потрібно перехреститися і промовити: «Боже, благослови!» Заберіть іконку додому, моліться їй і вона допоможе вам у всіх ваших добрих діяннях.

3. Старовинний ключ, стане потужним оберегом будинку від злuх дyхів. А якщо вірити прикметам, то знайдений ключ обіцяє приємні зміни у вигляді набуття нового будинку або поліпшення житлових умов.

4. Нерозмінна старовинна монета, яку вам пощастило знайти, стане потужним оберегом і грошовим талісманом, тому її слід забрати собі в будинок. І чим старіше монетка, тим сильніше вона енергетично та буде активніше залучати удачу і благополуччя у ваш будинок.

5. Робочий годинник, який справно йде, віщуює вам сприятливі зміни і новий етап в житті. Але пам’ятайте: знайдений годинник носити не можна, а потрібно спробувати знайти його господаря. Якщо вам вдасться відшукати власника загубленого годинника, знайте, що Вищі Сили завжди з вами і вам судилося досягти багато висот.

Читайте також: 5 речей, які в жодному разі не можна піднімати на вулиці і тим більше приносити в дім

6. Ґудзик як знахідка обіцяє вам приємні новини. Також не варто гудзик залишати: з нього можна зробити потужний оберіг, що захищає від негативної енергії. Для цього просмикніть в нього червону нитку і зав’яжіть вузлом. Можна носити монетку з собою або заховати вдома, але нікому не можна її показувати.

7. Знайдена пара рукавичок – до багатообіцяючого приємному знайомства, а якщо вони шкіряні – до фінансового успіху. Для незаміжньої дівчини знайти одну чоловічу рукавичку – до швидкого набуття другої половинки. Але пам’ятайте: знайдені рукавички забирати додому не можна, їх потрібно покласти або повісити вище в надії, що їх знайде власник.