fbpx

Мені всього 18, а натерпілась від життя на всі 40 років

У моїй родині батько одружився вже втретє а я його дочка від першого шлюбу. З моєю матір’ю він розлучився, коли мені було всього 4 роки.

Після цього я її більше не бачила. Жодна з мачух до мене добре не ставилася. Всі чіплялися, намагалися посварити з батьком. Здавалося б, це дуже поширена ситуація. Джерело.

Мачуха не любить, батько намагається захистити. Але скандали розгоралися ще більше. У моїй бioлогічної матері потім наpoдилася дівчинка.

Вона виїхала з країни, покинула її своїй сестрі не більше успішній, ніж вона. До моїх 18 років ніхто не намагався зі мною спілкуватися.

Я жила з батьком і його дружинами. Вони мене не любили. Я намагалася добре вчитися. Ніколи не лаялася з мачухами, щоб батько жив більш-менш в спокої, хоча у них і без мене вистачало приводів істерії.

Другий раз батько розлучився, бо дружина сказала, що гроші важливіші, ніж він. При цьому, пішла до одруженого чоловіка і повела того з родини. Батько мій, при розділі майна, залишився без квартири.

Ми переїхали жити до бабусі. Прожили так 5 років. Батько старанно працював, хоча під час кризи бізнес не мав такого успіху, як раніше. Одного вечора, вирішив він сходити на день народження до свого старого друга з далекого дитинства. Там було багато його знайомих, з якими він вчився або просто дружив в дитинстві.

Там він і зустрів свою майбутню третю дружину. У 15 років вони були в тісних стосунках, дружили. Це були перші їхні стосунки, але тоді нічого не склалося, в силу юнацької дурості.

Вони почали зустрічатися після цього заходу все частіше і частіше. У підсумку вони зійшлися. Почали жити разом. Але щастя тривало недовго. Почалися сварки, скандали. Знову я погана, роблю все не так.

Я дорослішала, переїхала до бабусі, тому що життя з мачухою приносило тільки нервові зриви і розчарування. І ось, мені вже вісімнадцять років. І в моєму житті, через чотирнадцять років, раптом з’являється моя рідна мати.

Але вона не прийшла до мене, а написала в соціальній мережі: «Привіт дочко, як ти?». І це все, що я заслужила за своє дитинство і відсутність матері.

Звичайно, вона почала обіцяти, що швидко надолужить втрачені роки, писала, що завжди мене любила, і що не хотіла мене кидати, тато в мене такий гад і забрав мене. Я нічого не хотіла слухати. Але їй і вистачило моєї відмови від спілкування з нею.

Більше вона не з’являлася. Потім з’явилася вся її рідня по лінії матері. Її дочка і моя сестра, тітка, дідусь.

Стільки років я абсолютно нікого не цікавила і ось, після того, як мені виповнилося 18, я почала заробляти гроші, вчитися, старатися забезпечувати себе, я різко всім знадобилася.

Все стало ясно, на мене хочуть спихнути сестру, тому що вихованням ніхто не хотів займатися. Тепер спокійного життя немає.

Читайте також: Марта збиралася заміж за удiвця із трирічним сином, якого ненавиділа, як і його маму. Та життя все розклало на місця і за все прийшла розплата

Зі мною стали листуватися сестра, двоюрідний брат, тітка. Намагаються розжалобити, щоб я прониклася повагою до них, запалилася любов’ю.

Звичайно, я побачилася з сестрою, бо на мене сильно тиснули і я звичайно сентиментально до всього поставилася. Після зустрічі я остаточно зрозуміла, що минуле має залишатися в минулому.

Нехай це сім’я або мати, якій ти ніколи не була потрібна. Моя сім’я – це батько і бабуся. Я знаю, що вони мене не залишать і ніколи не зрадять.

Позначки:
facebook