8 бабусиних порад, які вас захистять і значно покращать життя. Ніколи не кладіть ці речі на ліжко

Виявляється, існує «гіпотеза бабусі» – твердження, що завдяки мудрості старшого покоління онуки живуть довше і краще. І це не тільки довела народна пам’ять, а й підтвердили вчені. Відповідно до недавніх досліджень, наявність бабусь і їх виховання завжди йде дітям на користь, а їхні поради помітно спрощують життя.

1. Дзеркало. Дзеркало – магічний предмет, який вважається провідником в інший світ. Є багато прикмет, які забороняють вішати дзеркало в спальні, не кажучи вже про те, щоб класти його на ліжко. Вважається, що той, хто покладе дзеркало на ліжко, позбавить себе щастя і любові в житті.

2. М’які іграшки. Не тільки маленькі діти, а й багато дорослих люблять м’які іграшки. Самі по собі іграшки є нешкідливими, але небезпека може виходити від іграшок, які вам подарували. Злі люди можуть наслати вроки й інше прокляття через іграшку. І якщо такий предмет покласти на ліжко, з власником можуть статися неприємні події.

3. Фотографії та подарунки, які дарували колишні партнери або люди, яких немає серед живих. Ці речі буквально створені для того, щоб нагадувати про те, що пережито. А якщо їх покласти на ліжко, особливо на подушку, то можна ненароком пустити минуле в своє життя. Тому якщо ви не хочете, щоб привиди минулого мучили вас ночами, намагайтеся не класти на ліжко такі речі.

4. Електроприлади. Ліжко – це місце відпочинку і сну, тому не варто складати на нього ноутбуки, телефони та планшети, які асоціюються з роботою і активним життям. Це може не тільки негативно позначитися на енергетиці, але і обдарувати сильним опроміненням. Не дарма всі ці пристрої рекомендують тримати подалі від того місця, де ви спите.

5. Старі і зношені речі. Багато хто з нас береже старий потертий одяг, який може ще стати в нагоді в побуті. Нічого поганого в цьому немає. Але не варто класти ці речі на ліжко, де вони підривають вашу енергетику.

6. Сухі квіти. Пояснення цієї прикмети дуже просте: такі рослини (засушені або штучні) вважаються джерелом поганої і не живої енергії. Тому таке необережне поводження ризикує стати причиною хвороб і поганого самопочуття.

7. Голки і шпильки. Голки і шпильки в спальні, особливо якщо вони лежать на ліжку або в тумбочці, несуть енергетику розбрату. Вони будуть викликати постійні конфлікти і розбіжності на побутовому рівні. Краще прибрати ці предмети зі спальні і покласти їх в інше місце.

8. Ліки. Багато людей, коли хворіють, складають необхідні їм ліки поруч з собою на ліжко. Однак ліки мають особливу енергетику. Так, вони використовуються для лікування, але тим не менше вони нагадують про хвороби. Якщо тримати мікстури і таблетки на ліжку або поруч з ним, то в свідомості може оселитися тонка енергія хвороби, яка в подальшому може проникнути і в ваше тіло.