8 фраз, які говорять тільки ті жінки, які себе не люблять

У всьому світі жінок заохочують бути більш незалежними і впевненими в собі. Є багато людей, які не впевнені в цьому новому русі в області гендерної рівності і вони роблять цю боротьбу ще важчою для багатьох жінок. І, на жаль, так багато жінок, які щодня стають жepтвами чоловіків.

Вони змушені думати, що вони заслуговують все те погане, що трапляється з ними! Але так не повинно бути! Жінка завжди повинна бути гідною людиною. Вона завжди повинна бачити себе в позитивному світлі. І є так багато женоненависних чоловіків, які отруюють їм життя. Є чоловіки, які прагнуть утвердити своє панування над жінками виключно тому, що вони чоловіки; і багато слабких жінок будуть змушені думати, що це прийнятна поведінка!

Якщо ви жінка з низькою самооцінкою, тоді вам дійсно потрібно працювати над цим! Вам треба усвідомити свою власну слабкість, і вам потрібно зробити себе сильнішою. Багато жінок борються за розширення прав і можливостей, і ви повинні бути частиною цієї битви. Але сумно те, що багато які жінки змушені відчувати себе слабкими, навіть якщо вони навіть не усвідомлюють цього!

Навчіться любити себе! Любіть себе достатньо, щоб боротися за те, що ви вважаєте достойним.

«Він ображає мене тільки тоді, коли він злиться»

Він ніколи не повинен заподіяти вам біль! Незалежно від того, сердитий він, радісний, сумний, п’яний, схвильований або пригнічений! Він не має права ображати вас у жодному разі! Він ніколи не повинен завдавати вам болю; і ви не повинні так терпимо ставитися до цього!

«Я заслуговую того, щоб зі мною так поводились»

Ви не заслуговуєте на те, щоб з вами поводилися таким чином. Ніхто цього не заслуговує, і вам потрібно перестати це говорити!

«Я, напевно, нічого не повинна говорити»

Ви повинні! Ваші думки настільки ж актуальні, як і всі інші. Ніколи не відчувайте, що вам потрібно піддавати цензурі себе заради інших людей.

«Давай робити так, як ти хочеш»

Так, добре бути самовідданим і щедрим. Але тим не менш добре бути егоїстом час від часу!

«Я недостатньо гарна»

Ви ЗАВЖДИ досить гарні! Ви не повинні слухати, коли оточуючі кажуть вам, що ви недостатньо гарні для чогось.

«Так»

Навчіться говорити «ні», якщо вам так хочеться. Вчіться бути егоїстичною. Навчіться вставати на ноги самостійно. Ви не можете бути килимком, по якому всі проходять. Вам потрібно бути тією, хто знає, як боротися за те, у що ви вірите, навіть якщо це примушує інших людей відчувати себе некомфортно!

Читайте також: “Твоя доля тут”: Богородиця у сні показала мaгiчне місце її долі. У них було два весілля в Україні та Литві

«Я не можу зробити це сама»

Ви можете. Вам просто потрібно вірити в те, що ви можете самостійно вирішувати свої проблеми. І в будь-якому випадку, у вас все ще є ваші друзі і близькі, які допоможуть вам встати, якщо ви раптом впадете!

«Ви мене любите?»

Часто дівчата, які не люблять себе, будуть шукати цю любов у інших. І в цьому проблема. Вам буде складно змусити інших людей закохатися в себе, коли ви самі не любите себе. Вам потрібно закохатися в себе і ви зрозумієте, що цього буде достатньо!