fbpx

8 і 9 вересня магнітні бурі: як вберегти своє здоров’я та особливості цих днів

Вересень тільки почався, а бурі вже вирують у всю силу. Цей місяць буде вкрай нестабільним і дуже небезпечним для всіх, хто чутливий до впливу Сонця.

Магнітні бурі – це результат роботи захисного механізму нашої планети від негативного сонячного впливу. Мало хто знає, але він безперервний, а бурі є результатом різкого або плавного підвищення активності Сонця, результатом сильного сонячного вітру. Метеочутливим людям доведеться вельми несолодко 8 і 9 вересня.

Як уберегти своє здоров’я 8 і 9 числа

Через посилення магнітного фону Землі приблизно 20% населення планети відчує на собі вплив Сонця в п’ятницю і суботу. Розпочнеться дводенна буря з різкого стрибка. Рівень сили магнітної бурі досягне першого рівня. 9 вересня він буде вже другого рівня.

Читайте також: Активоване вугілля від токсинів та отрути в організмі: як приймати та коли цього робити не можна

Ці два дні будуть дуже небезпечними для тих, хто посилено займається спортом або постійно знаходиться в стресовій ситуації. Зняти стрес вам допоможуть медитації і своєчасний відпочинок. Не потрібно запасатися таблетками від головного болю. Краще частіше бувайте на свіжому повітрі, благо метеорологи обіцяють поліпшення погоди і тимчасове підвищення температури повітря.

Особливості майбутньої бурі

Потоки сонячного вітру будуть позбавлені періодичності і хвилеподібно. Це буде один великий потік частинок, який вріжеться в Землю, немов автобус в тендітну вітрину. Звичайно, для Землі це не згубно, проте людям доведеться не солодко.

Є досить мала ймовірність, що навіть ті, хто не страждає проблемами зі здоров’ям в такі періоди, відчує на собі силу магнітного відхилення. Особливу увагу варто приділити своєму здоров’ю тим, хто має хронічні захворювання. Вони практично зі стовідсотковою ймовірністю загостряться, викликавши великий дискомфорт. При необхідності проконсультуйтеся з лікарем.

Удача не завадить вам у ці два дні. Негативні установки потрібно вигнати зі своєї свідомості, тому що вони будуть дуже небезпечними ворогами. Частіше говоріть собі, що ви здатні на все, лише б залишитися на плаву. Ці два дні навчать вас витривалості, якщо ви готові вчитися і не готові програвати. Удачі вам!

Джерело.

You cannot copy content of this page