8 квітня Супермісяць – особливий час для здійснення будь-якого бажання

8 квітня відбудеться повний Місяць в знаку Терезів. Це буде далеко не найпростіший день. а ще один з найнебезпечніших цього місяця. Очікується, що в цей день буде відбуватися багато неочікуваних речей, але серед них будуть траплятися і приємніподії.

Суперповня – це повний Місяць, який максимально наближений до Землі. 8 квітня наш супутник наблизиться настільки, що буде здаватися значно більший, ніж зазвичай і стане більш яскравим.

Максимальне наближення означатиме, що Місяць матиме ще більший вплив на людей. Це відіб’ється на всіх сферах життя, на всіх аспектах сили нічного світила.

Фінанси і справи 8 квітня

В цей день Місяць може раптово виконати наші бажання, що стосуються грошей або матеріальних цінностей. Можливий грошовий приріст. Також є ймовірність того, що ви зможете наштовхнутися на приємні знижки в інтернет-магазині. Хтось може запропонувати вигідну угоду з купівлі-продажу.

Щоб грошові мрії збувалися в цей день, важливо не залишатися осторонь. Необхідно шукати можливості і прислухатися до здорового глузду. Цілком ймовірно, що багатьох з нас відвідає удача. Для цього потрібно лише набратися терпіння і бути уважнішими. Не зайвими будуть грошові талісмани.

Любов і стосунки 8 квітня

У коханні удача буде очікувати тих, хто намагатиметься змінити образ. Терези і повний Місяць добре поєднуються в цьому плані. Стихія Повітря вплине позитивно на тих, хто не бажає залишатися колишніми. Це стосується і внутрішнього світу: удача чекає тих, хто почне рухатися в бік пошуків кохання і щастя щастя.

Як то кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому 8 квітня важливо рухатися, намагатися знайомитися з новими людьми і не боятися змінювати свій зовнішній вигляд. Супермісяць подарує удачу тим, хто прагне до змін. Також в амурних справах важливими стануть гарний настрій і оптимізм, якими необхідно ділитися з оточуючими. Це допоможе виконати свої найзаповітніші бажання, включаючи знайомство з близькою людиною.

Фото – Protothema.gr