8 липня – День Петра і Февронії або День ​​любові, сім’ї і вірності, коли кожен може зміцнити стосунки і позбутися від самотності. Ось як саме

Православне свято на честь святих Петра і Февронії – відмінний час для того, щоб знайти гармонію в сім’ї, знайти спільну мову з близькими і підростаючим поколінням. Обряди допоможуть створити гармонію в сім’ях, а одиноким серцям – знайти свою любов.

Обряд для зміцнення стосунків в день Петра і Февронії

Сімейне свято – час застілля, коли господині намагаються приготувати улюблені страви домашніх. Їх готують з любов’ю, примовляючи:

«Сім’ю створили, любов крізь роки несемо, будь-які неприємності відсічемо. В день свята близьких пригощаю, щастя всім бажаю».

Обряд на залучення любові

В день свята можна помолитися святим Петру і Февронії про щастя і любові, а також провести обряд, який допоможе залучити любов. Для цього після пробудження запалюють білу воскову свічку, потім пов’язують на неї червону стрічку і промовляють, вдивляючись в полум’я:

«Любов світлу залучаю, самотності більше не знаю. Яскраві почуття розпалюються, закохані навіки зустрічаються».

Після цього свічку гасять, а стрічку пов’язують на ліву руку, щоб вона допомогла залучити в життя взаємні почуття.

Ритуал на любов 8 липня

Залучити любов допоможе простий ритуал, для якого знадобляться польові ромашки. Їх збирають і плетуть вінок, який вішають поруч зі вхідними дверима, примовляючи:

«Любов на поріг зазиваю, любові взаємної і чистої бажаю. Як голубка без голуба не живе, так і я без істинної пари не залишуся, незабаром з нею зустрінуся».