8 липня – День Петра і Февронії: особливий день, коли можливо зміцнити любов і сім’ю

У такі дні читаються молитви про любов, а час прийнято проводити з найдорожчими людьми. Це ідеальний день для духовного зростання і переведення відносин на новий рівень.

Спочатку день Петра і Февронії був тільки церковним святом. Це святі, історія кохання яких до сих пір є відомою притчею. Князь Петро був Муромським князем, але він не міг правити так, як очікували люди і він сам, оскільки він раптово захворів на проказу.

Виявилося, що вилікувати проказу могла лише Февронія – молода дівчина. Князь прибув до неї, але та запропонувала йому умову – якщо вона вилікує князя, той візьме її в дружини. Спочатку Петро погодився, але порушив свою обіцянку. Хвороба дала про себе знати з новою силою, а Петро повернувся до Февронії, але на цей раз вже стримав своє слово.

Разом вони пережили багато випробувань, але жили щасливо до самої старості. У підсумку вони прийняли постриг у ченці. Відійшли до Господа вони в один день. Монахів не можна було ховати поряд, але після стало диво – вони опинилися разом. 8 липня – день вшанування святих Петра і Февронії, який з 2008 року став днем ​​любові і вірності.

Як зміцнити любов і сім’ю 8 липня

Згідно з народними повір’ями, в цей день необхідно бути поруч з близькими людьми, яких ви любите більше всього на світі. 8 липня потрібно допомагати одне одному, робити добрі справи, спілкуватися, займатися спільною роботою. Категорично заборонено порушувати обіцянки, дані раніше на цей день.

Щоб зміцнити любов, можна попросити про це Бога в молитвах Петру і Февронії. Можна сходити в храм і поставити їм свічку. У будь-якому випадку звернутися до них з молитвами і проханнями можна і навіть потрібно, особливо якщо зараз у ваших стосунках або сім’ї не найкращі часи.

Символ свята – ромашка. Чоловіки мають дарувати своїм жінкам ці квіти в знак любові та вірності. Це прекрасний спосіб порадувати свою другу половинку. Можна також зробити й інший сюрприз на свій розсуд. Дуже хорошим подарунком буде любовне зізнання або пропозицію руки і серця.