8 мудрих порад бабусі своїй онучці перед початком сімейного життя

Бабусі люблять своїх онуків понад усе на світі. Вони їх балують з дитинства, а дорослим намагаються передати знання прожитих років. Ми пропонуємо вам прочитати 8 порад бабусі, які вона написала своїй онучці.

Перед стартом сімейного життя старше покоління намагається дати поради на довге щасливе сімейне життя. Шкода, що молоді так рідко прислухаються до них.

1. Ніколи не з’ясовуйте стосунки з чоловіком у присутності дітей. Ви втратите у них повагу. Без поваги – не буде послуху, звідси біди сучасного виховання.

2 . Дружина – не командир для чоловіка. У наказовому тоні нічого не доб’єтеся. Краще проблему розкрутити так, щоб чоловік захотів розв’язати цю проблему як потрібно жінці.

3. Світло в будинку залежить від дружини. Вона повинна вміти йти на поступки і миритися. Скандали, образи, грубість – руйнують сім’ї найбільше. Жінка повинна бути мудрою і навчитися охороняти спокій будинку.

4. Прибирання дружина затіває тільки в хорошому настрої. З поганим – вона розведе швидко бардак.

5. Ніколи не пізно вчитися. Знання – світло. Потрібно постійно освоювати нові вміння. Освічена, вихована, розумна дружина наpoджує таких же дітей. А їм світить хороше майбутнє і міцні сім’ї.

Читайте також: Чому ніколи не можна ставати і сідати на поріг?

6. Ревнощі і недовіра не прикрашає жінку. Чоловік, який любить, ніколи не піде на сторону. А дурними нападками можна втратити любов і повагу до себе.

7. Їжа повинна бути смачною і красивою, щоб апетит був. Місиво подають свиням, але не чоловікові.

8. Повага – кит, на якому будується міцна сім’я. Без неї не буде любові.

Джерело.