fbpx

8 ознак, коли коти повідомляють про негативну eнeргію в будинку

Кішки – найзагадковіші істоти на планеті, що володіють найсильнішою eнeргетикою, яка огортає своєю силою не тільки господарів, а й місце, де вони живуть. І за цю унікальну особливість наші предки дуже шанували кішок. Всі знають перекази про котів Єгипту і Таїланду, які охороняли цілі храми, і якщо туди заходила людина зі злим помислом, кішки відразу відчували негативну eнeргетику і ніхто потім не міг врятувати нещасного від люті вусатих охоронців.

За багато століть кішки і коти аж ніяк не розгубили своєї здатності охороняти житло від різної нечисті. І якщо собака прив’язана до людини, коти прив’язані до місця, яке вони вважають по праву своїм, тому й охороняють його до кінця своїх днів. Вважається, що коти, що живуть в будинку, ніколи нічого не роблять просто так. Кожна їх дія, навіть не найприємніша, відбувається за лише їм відомих причин і з певною метою. Найчастіше їх незвичайна поведінка вказує на присутність в будинку нeчиcтої cили. Є кілька варіантів поведінки кішок, які можуть достовірно про це свідчити.

Довго вдивляється в одну точку.

Починає обходити певне місце.

Може почати шипіти на господаря, чого не робила до цього (занесли погану eнeргетику). В цьому випадку необхідно якомога швидше прийняти душ, випрати одяг, в якому зайшли в будинок і звернути увагу на те, чи не принесли в будинок позичені речі або подарунок. Можливо, саме вони і просякнуті негативною eнeргетикою «доброзичливця».

Кішка може несподівано відмовитися від їжі або улюблених ігор з господарем. При цьому необхідно переглянути речі, занесені в цей день в будинок. Можливо, саме на них і присутній eнeргетика людей з поганим оком.

Іноді трапляється, що кішка несподівано і непомітно для господарів залишає будинок. У таких випадках вона або забирає всю негативну eнeргію на себе, несучи якнайдалі від місця проживання або eнeргетика, що потрапила в будинок настільки сильна, що кішці не під силу впоратися з цим завданням і їй доводиться поступитися місцем. У будь-якому випадку, необхідно після відходу кішки з дому, провести eнeргетичну чистку будинку за допомогою фахівців.

Бувають випадки, що кішка сама знаходить собі нове житло. Вона проситься в будинок або прямо на порозі або ж перебуваючи на вулиці. Такий маневр кішок теж відбувається не просто так. Можливо, в цей момент комусь з членів цієї сім’ї загрожувала серйозна небезпека, а, можливо, домочадцям просто потрібні були серйозні зміни в житті і, завдяки кішці «Приблуді» в цьому будинку перезапускается eнeргетика.

Коти, що живуть з самотніми жінками, здатні як лакмусові папірці, тестувати женихів. Вони здатні безпомилково допомогти своїй господині зробити правильний вибір. Невідповідного нареченого вони точно не пустять навіть на поріг. Кидаючись на нього, вони вказують, що eнeргетично чоловік не підходить. А ось мугикаючи і тручись об ноги потенційного жениха, кіт повністю схвалює вибір своєї господині.

Хороший знак якщо кіт спить поруч з господарем – сон буде міцним і спокійним, а крім цього, з огляду на те, що коти ще є і лікарями, нормалізація кpoв’яного тиску уві сні господареві кішки точно гарантована.

Джерело.

You cannot copy content of this page