8 ознак того, що вам заздрять і навіть ненавидять

Нічого не може бути гірше, ніж коли ти досягаєш мети, стаєш успішним, і розумієш, що люди, які оточують тебе, не відчувають гордість або не радіють за тебе, а натомість заздрять. Заздрість може змушувати людей робити погані вчинки по відношенню до нас і нашого успіху.

Кожен хоч раз у житті відчував це неприємне відчуття. Врешті решт ми можемо контролювати наші почуття, але не можемо контролювати емоції інших людей. Розпізнавання ознак того, що хтось вам заздрить, може бути першим кроком до того, щоб це зупинити.

1. Помилкова похвала, лестощі

Коли хтось вам заздрить, він зазвичай першим робить вам комплімент, який звучить щиро, але насправді начебто містить у собі приховану агpeсію. Однак ви помітите, що як тільки ви залишаєте кімнату, ці люди почнуть закочувати очі. Єдине, що ви можете зробити це щирі компліменти, коли щось хороше трапляється з ними. Це може допомогти їм побачити, що ви добра людина і допомагаєте їм приборкати свою заздрість.

2. Применшення вашого успіху

Неважливо, чого ви досягли або як старанно ви працювали, заздрісні люди будуть намагатися переконати, що ваш успіх – це лише щаслива випадковість. Причини, які вони будуть придумувати можуть бути грубими або поблажливими. Не попадайтеся на їх хитрощі, це їх ще більше підбадьорить. Залишайтеся скромним, але впевненим у ваших досягненнях. Якщо ви будете хвалитися, вони ще більше будуть вам заздрити.

3. Хваляться своїми досягненнями

Той, хто заздрить вам, буде хвалитися своїм успіхом набагато більше, ніж варто було б. В той час як це може здатися сумним, якщо ви будете засмучуватися, це зробить їх більш задоволеними. Натомість, щиро вітайте з їх досягненнями. Власний приклад – хороший спосіб змінити чиюсь поведінку.

4. Вони наслідують вас

Той, хто заздрить вам хоче бути краще за вас і в той же час схожим на вас. Вони можуть наслідувати вашу манеру розмови або стилю в одязі, щоб відчувати себе краще. Замість того, щоб турбуватися через це, заохочуйте їх власний стиль. Коли вони щось роблять по-своєму заохочуйте їх. Покажіть їм, що вони не повинні бути вами, щоб бути успішними, навпаки, вони повинні бути самими собою.

5. Вони змагаються з вами

Заздрісні люди дуже конкуретноздатні, тому що вони завжди хочуть бути самими успішними. В той час як це може здатися привабливим, не вступайте з ними в нездорові змагання; якщо вони намагаються сперечатися з вами щодо просування в роботі просто говоріть їм, що це не змагання. Якщо ви відмовитеся грати в їхню гру, навряд чи вони продовжать пробувати це.

6.Святкування ваших невдач

Люди, які вам заздрять, в глибині душі відчувають задоволення, коли ви помиляєтеся або вас виправляють. Вони можуть не показувати цього, але вони завжди таємно насолоджуються вашими провалами. Ви завжди повинні нагадувати їм, що помилки – це частина життя.

Читайте також: Через знайдені монети до вас говорять янголи: що значать 1, 2, 5, 10 та 50 копійок

7. Пліткують за вашою спиною

Заздрісні люди найдуть час попліткувати за вашою спиною. І це не весело, тому що те, що вони будуть говорити може поранити вас. Кращий спосіб боротьби з такими людьми – це протидіяти їм безпосередньо. Оскільки заздрісні люди зовні не конфронтаційні, серйозна розмова з ними про те, що вони роблять, може бути достатнім для того, щоб вони переглянули свою поведінку.

8. Вони ненавидять вас

Якщо хтось ненавидить вас без всяких на те причин, можливо вони вам просто заздрять. З цим важко справлятися, тому що, природно, нам не подобається коли хтось нас ненавидить без причини. Вам варто розташувати їх до себе, якщо не вийде, то краще просто прибрати їх по-тихоньку зі свого життя. Вам не потрібен їх негативний настрій, тому краще всього відпустити таких людей.

Джерело.