fbpx

8 ознак, які видають “деревенщину” або можна вивезти дівчину з села, а от село з дівчини не вивезеш

Можна вивезти дівчину з села, а село з дівчини не вивезеш. Це стосується всіх, хто використовує стиль «колгоспного шику», навіть не здогадуючись, що видають себе з пoтрoхaми. Зазвичай такою поведінкою хочуть підкреслити багатство та достаток, а також прихильність до модних тенденцій. У підсумку виходить те, що виходить. Замість того, щоб знущатися над такими «модними» екземплярами, можна обережно натякнути на те, що «таке зараз не носять».

Шкарпетки і сандалі
Класичний приклад «колгоспного шику», який вже набрид усім, ніяк не можна позбутися лише з однієї причини – так реально зручніше. Однак носити шкарпетки під сандалі – це все одно, що носити труси поверх штанів. Коли-небудь модники повинні це усвідомити.

Блискучі чохли для телефонів
Чохол – це не те, за допомогою чого слід висловлювати свою сорочу любов до блискучого – надто вже часто його доводиться діставати з кишені і тримати у всіх на виду. Це хороша спроба показати, наскільки ти багатий і знатний, але ж ні.

Леопардовий манікюр
Якщо твоя дівчина любить різнокольорові нігті, спробуй їй пояснити, що в цьому випадку руки краще завжди тримати в кишенях. Манікюр придумали не для того, щоб на кожному нігті можна було намалювати картинку з коміксу, а просто, щоб вони блищали природним блиском. Чому б при любові до крикливого манікюру ще і не використовувати різнобарвний тональний крем?

Костюм з відливом
Улюблене вбрання наречених всієї Русі – сіренький блискучий костюм. Він їм здається втіленням спроможності і стилю. Чувак, виглядати гарніше нареченої на весіллі у тебе все одно не вийде, так що краще одягни щось менш схоже на целофановий пакет.

Товстий ланцюг
Віра в бога – це похвально, але повірте, ваш чудовий хрестик витримає і ланцюжок трохи тонший. І він не обірветься, чесне слово. Інша справа, якщо золотий ланцюг – це ваша інвестиція. Але і в цьому випадку не варто демонструвати, що у вас достатньо грошей, щоб купити таку кількість золота. Зніміть і покладіть в банківську комірку.

Старанність з парфумом
Якщо вилити на себе пів флакону одеколону, ви викличете деякі підозри: чи прийняти душ не встиг, чи прийняв цей самий одеколон всередину. Так що якщо вже користуватися парфумами, то чітко дотримуючись дози. А то не увійдеш же в ліфт після вас.

Чубчик

Читайте також: Шaлeно закохані Матвієнко і Мірзоян показали, як проводять час в Америці (фото)

Зачіска – справа не вічна, волосся рано чи пізно відросте. Але якщо вас одного разу побачили з таким чубчиком, то подальші розпитування про ваше походження відпадуть. Всім буде зрозуміло – це хлопчик, вихований гoпнuками в робочому районі глухої провінції.

Спортивки в місто
Мало хто знає, але спортивний костюм можна надягати тільки в одному випадку – якщо займаєшся спортом. Причому відразу ж після його треба зняти і випрати. Але ні, це просте знання мало кому доступно, бо любителів ходити в спортивках в кіно, метро, кафе дуже багато. А що, їх прасувати не треба і сидять вони чудово.

Джерело.

You cannot copy content of this page