8 щасливих імен для хлопчика

«Як корабель назвеш, так він і попливе», – говорить відома мудрість. Так і з людьми. Одні імена приносять їм успіх і процвітання. Інші тягнуть стpaждання і бiди. Як назвати дитину, щоб удача буквально липнула?

Імена потрібно не тільки правильно давати їх ще потрібно правильно використовувати. Наприклад, чоловіча енергетика не терпить прізвиськ і кличок. А щоб малюк був щасливий назвіть його так.

Олександр
Недарма це ім’я так поширене серед хлопчиків. Воно перекладається як «захисник роду». Таке ім’я буде оберігати і чоловіка, і всю його сім’ю.

Богдан
Це ім’я означає «Богом даний». Як ви зрозуміли, володар цього імені знаходиться під заступництвом і захистом Всевишнього.

Володимир
Він же «Владика світу». Приголомшливий дипломат з пелюшок. Уникає конфліктів і знає як їх залагодити. Володимира люблять і дуже поважають.

Віктор
Він – переможець не тільки в значенні імені. Віктори йдуть напролом, щасливі в кар’єрі. Ім’я настільки сильно енергетично заряджене, що захищає свого власника від енергетичного вaмпipизму.

Читайте також: 7 жіночих імен з важкою долею: найбільш нещасливі імена для дівчаток

Захар
Це ім’я перекладається «Господь згадав». Він також ходить під покровом Всевишнього. Той всіляко йому допомагає і оберігає.

Кирило
Ім’я Кирило означає «пан». І цим все сказано. Кирило сам собі начальник, опора і міцні стіни. Це дуже сильне ім’я для хлопчика.

Михайло
З давньоєврейської ім’я перекладається «рівний, подібний Яхвi (Богові)». Такі діти наділені удачею у всіх сенсах. Вони дуже врівноважені і спокійні.

Ярослав
Це слов’янське ім’я означає «яскравий і сильний». Ім’я дуже енергетично зарядженe нa успіх у всіх сферах. Ярослава по житті не зломити, а всі неприємності він сприймає як точку росту.

Джерело.