8 січня небеса відкриті і прислухаються до кожного слова, посилаючи підтримку і благословення тим, хто чистий помислами і душею: що має зробити кожна жінка 8 січня, в день Собору Пресвятої Богородиці, аби мати щасливу долю, мир та достаток у родині

Наступного дня після Різдва Христового віруючі вихваляють Діву Марію, яка подарувала світові Спасителя. Її благочестивий вчинок і перенесені тяготи є символом щирої віри і допомагають заблудлим душам повернутися до світла, відкинувши підступи нечистих сил.

Святковий день – час щирих молитов, які допомагають зміцнитися у вірі, знайти гармонію в душі і знайти сили для праведного життя. 8 січня небеса відкриті і прислухаються до кожного слова, посилаючи підтримку і благословення тим, хто чистий помислами і душею.

Святковий день починається з ранкового богослужіння, на якому можуть бути присутніми всі охочі. Священнослужителі звертаються до Богородиці з молитвами подяки, просять зцілити серця і душі людей, вказати їм шлях до щастя і відкинути все те, що заважає духовному зростанню та розвитку.

Молитви Богородиці можна піднести і вдома. Вона вважається заступницею всіх несправедливо ображених і обов’язково приходить на допомогу, допомагаючи відновити справедливість. Цього дня просять не лише за себе, а й за близьких, моляться для набуття щастя в особистому житті, гармонії між родичами.

Православне свято — не час для з’ясування стосунків та ледарства. Цього дня не забороняються повсякденні справи. Важливо лише розпочинати їх після молитовного звернення до вищих сил. Священнослужителі рекомендують виключити розважальні заходи та поведінку, що викликає.