8 січня – Собор Пресвятої Богородиці – особливе свято для усіх християн: що має зробити кожна жінка в цей день і яку молитву прочитати

Існує безліч свят, присвячених Богоматері, і 8 січня 2021 року, кожен знову може помолитися перед святим ликом, щоб знайти заступництво вищих сил.

Різдво Христове нерозривно пов’язане з Богородицею, і кожен рік 8 січня віруючі підносять хвалебні молитви в її честь. У день святкування на урочистій службі згадують всіх, хто був причетний до цієї події. Звучать молитви, звернені до Богоматері, і Небеса чують кожне слово.

8 січня віруючі будуть молити Богородицю про захист, щоб знайти її заступництво і протистояти ударам долі. У цей день виконуються заповітні бажання тих, хто чистий помислами і душею. У свято Собору Пресвятої Богородиці прийнято молитися вагітним жінкам, щоб з легкістю виносити і народити здорове потомство.

В свято віруючі починають день з молитов, а потім відправляються в храми і церкви, щоб бути присутнім на урочистій службі і звернутися з щирими проханнями до вищих сил. Богородицю дякують за підтримку і захист, просять її захистити від будь-яких негараздів і обов’язково моляться за близьких, щоб убезпечити їх від підступів зла.

Собор Пресвятої Богородиці – свято, коли прийнято допомагати близьким, протягувати руку допомоги нужденним і прагнути до духовного зростання. Священнослужителі закликають відмовитися від пустопорожніх занять на користь молитов і розвитку, залишити смуток і тугу, які руйнують душі, і запросити близьких людей на святковий обід, щоб вознести спільні молитви Богородиці і заручитися її підтримкою на кожен день.

Фото спеціально для Особлива