8 снів, які явно вказують на наближення чогось хорошого в житті

Знайти скарб уві сні

Буває так, що люди знаходять скарби або величезну купу грошей. Якщо уві сні таке відбувається і з вами, це означає, що попереду вас чекає велика удача. Сюди можна віднести будь-які приємні повороти, пов’язані з фінансами, – наприклад, ви уві сні їдете в новій машині або живете в квартирі мрії.

Приємні тварини

Дуже хорошим є сон, в якому ви бачите свого домашнього вихованця або отримуєте задоволення від спілкування з конем, собакою, котом чи іншим приємним вам тваринам. Згідно з прикметами, такі сновидіння говорять про те, що незабаром життя дасть вам нові можливості і багато радості. За східним повір’ям великою удачею є побачити уві сні ручного щура або мишу. Якщо уві сні ви побачили черепаху, це до багатства. У східній філософії фен-шуй ця тварина символізує достаток.

Мед

Коли людина їсть мед уві сні, це означає, що незабаром життя стане «солодшим». Будь-яка насолода теж може вказувати на те, що життя скоро подарує вам задоволення і благо. Можливо, це обіцяє зустріч з новим коханням.

Політ

Політ на літаку або вільний політ, як у птиці, – різниці немає. Якщо ви літаєте уві сні, це означає, що дуже скоро Всесвіт окрилить вас. Швидше за все, самі собою вирішаться якісь проблеми і негаразди. Сюди ж варто віднести сни, в яких ви споглядає світ з високої гори або стрибаєте з парашутом.

Сонячні промені

Якщо уві сні ви бачите світанок або вас гріють промені сонця, це дуже хороша прикмета. У більшості випадків це говорить про те, що дуже скоро ви почуєте дуже приємні слова від близької людини. Можливо, хтось зізнається вам у коханні.

Водойми

Якщо ви стоїте біля водойми або пливете, це говорить про те, що дуже скоро ви відчуєте себе, як риба у воді. Наприклад, якщо ви влаштувалися на нову роботу, вам вдасться швидко вникнути в посаду, освоїти потрібну інформацію, адаптуватися до змін.

Святковий стіл

Величезний стіл, на якому багато їжі, завжди сниться до удачі. Якщо вам у сні привидівся стіл, повний смакоти, намагайтеся наяву не упускати можливостей. Якщо поруч зі столом вам присняться ваші близькі, це ще краще.

Кохана людина

Якщо ви уві сні бачите того, хто спить з вами в одному ліжку, це означає, що ваші стосунки зміцніють. Якщо кохана людина зараз не поруч, то цей сон говорить про те, що він про вас думає і дуже сильно сумує.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива