8 вересня – День Святої Наталії: Що означає ім’я Наталія та якими рисами наділена така дівчина?

Який характер у Наталі? 

Ці активні, веселі та життєрадісні дівчата роблять світ яскравішим і цікавішим. Можливо, вони ніколи не сумують, бо поруч з ними є такі сильні помічники:

Зодіакальний знак – Діва;

планета – Меркурій;

колір – яскраво-червоний;

дерево – аралія;

рослина – родовик;

комаха – жук-плавунець;

каміння – гематит (кровавик).

Ім’я має латинське походження та означає «рідна».

День Наталі святкується лише один раз на раз на рік – 8-го вересня.

Це день святої мучениці Наталі, яка була дружиною святого мученика Адріана, допомагала йому та втішала, коли він стpаждав за віру в Христа. В деяких областях, 8-го вересня, саме коли день ангела Наталі, є традиція пекти вівсяні млинці та робити вівсяний кисіль, адже саме тоді починається або закінчується збір вівса.

Що означає ім’я Наталя та якими рисами наділена така дівчина? Ще з дитинства вона вміє радіти життю і не перейматися через дрібниці. Наталки – великі фантазерки, вони завжди щось придумують, створюють свої власні світи, якщо їх не влаштовує те, що відбувається довкола.

Також Наталі добре вчаться, люблять подорожувати і приймати гостей. Вони вміють брати ситуацію в свої руки, бути рішучими і йти до кінця. Не зважаючи на веселий характер, в складних життєвих моментах Наталки стають дуже серйозними та відповідальними. Також вони завжди захищають слабших, не дозволяють ображати людей, які того не заслуговують. Наталі дуже справедливі та співчутливі. Певно саме за це їх так сильно люблять люди. Наталка легко може знайти собі друзів і стати душею компанії.

Значення імені може проявлятися і в негативних рисах. Насамперед це самозакоханість, яка заважає дівчатам спокійно сприймати навіть конструктивну критику. Наталочкам потрібно, щоб їх постійно хвалили, і якщо хтось говорить в їх бік щось неприємне – Наталя може сильно образитися і просто перестати спілкуватися з тією людиною.

Також Наталі дуже вперті і якщо вони приймають рішення, ніхто не може змусити змінити думку та подивитися на ситуацію з іншого боку. Часом вони зляться та нервуються, говорять близьким людям неприємні речі і не здатні стримати емоції.

Наталки творчі люди, які люблять показувати свої таланти оточуючим. Тому в шкільні роки вони записуються в театральні і танцювальні гуртки, беруть участь у всіх заходах та взагалі є одними з перших активісток класу. Окрім того дуже люблять мандрувати в інші міста, їздити на пікніки та взагалі проводити час на природі. Наталки всіх веселять і розважають, але якщо чують в свою сторону щось неприємне – сильно ображаються і починають сумувати.

Дівчата з цим ім’ям намагаються обрати ту професію, де не треба займатися важкою фізичною працею. Вони достатньо розумні, щоб заробляти гроші, використовуючи свій інтелект. Тому часто стають медиками або займаються громадською діяльністю.

В компанії друзів Наталка почувається дуже комфортно. Вона любить радувати людей, із задоволенням займається організацією поїздок, ретельно продумує всі святкування. Легко сходиться з новими людьми, знаходить спільні теми, здатна підтримати розмову. Наталі   вміють усіх розвеселити. Завдяки своїй приязності швидко заводять нових друзів. Люди довіряють їм, розповідають про свої проблеми, бо відчувають, що можуть розраховувати на допомогу та розуміння.