80-літня бабуся заявила, що хоче все своє майно розділити на 4 частини: три дітям і одну турботливій невістці. Ось тут спихнувших маму на плечі невістки дітей понесло. Звинувачували і в тому, що вона бабусі мізки запудрила, і в тому, що вона аферистка і хоче їх обібрати. Такої вистави ще світ не бачив

Марина ще в школі закохалася в однокласника і так вже вийшло, що народила від нього дитину. Батьки юнака були проти шлюбу, та й онук їм не був потрібен. Дівчина наполягати не стала на аліментах, просто викреслила зі свого життя всю сім’ю і стала виховувати дитину сама. Мама їй допомагала і в усьому підтримувала …

Йшов час, хлопчик вже пішов до школи, коли Марина познайомилася з чоловіком набагато старший за неї. Дорослий, такий розсудливий і тактовний, він став для неї опорою і підтримкою в усьому. Допоміг вивчитися, підтримав, коли вона вирішила відкрити свій бізнес. Не грошима, а саме морально. Ти зможеш, ти молодець, у тебе все вийде! Як часто не вистачає саме цих слів, коли намагаєшся досягти успіху …

Все вийшло, невеликий бізнес приносив дохід, а тут ще й заміж коханий покликав. Марина погодилася відразу ж. Весілля, народження синочка другого і хвороба свекрухи, яку за наполяганням брата і сестри чоловіка, молода сім’я забрала до себе. Жінці була вже за 80. В останні роки вона не особливо дружила з головою, плюс проблеми з ногами, тиск. Дівчина розривалася між дітьми, чоловіком та свекрухою, яка постійно щось витворяла.

Малюкові ще не було року, він вимагав уваги і часто плакав на весь голос кличучи маму, а та в цей час мила бабусю, міняла їй підгузки, одягала компресійні панчохи, давала ліки, годувала і виконувала всі її «капризи». Чоловік як міг допомагав у вихідні, сидів з мамою сам відправляючи Марину відпочити, але все одно вона була на межі.

Бабуся могла виспатися вдень ​​і виводити Марину потім всю ніч, могла викликати швидку і влаштувати шоу перед лікарями, розповідаючи про те, як вона погано живе в родині сина. У якийсь момент бабуля прийшовши на час в себе, вирішила змінити заповіт. Подзвонила старшим «дітям» і заявила, що хоче все своє майно розділити на 4 частини: три дітям і одну турботливій невістці. Ось тут спихнувших маму на плечі невістки дітей понесло. Звинувачували і в тому, що вона бабусі мізки запудрила, і в тому, що вона аферистка і хоче їх обібрати, і навіть в тому, що швидше свекруху відправити хоче на той світ.

В результаті бабулю забрала до себе дочка, яка жила метрах в 500 від молодшого брата і невістки. Впораємося, нічого тут немає складно! Раніше встала, помила і переодягнула, погодувала і на роботу. В обід забіжу, подивлюся, як вона і знову працювати. Та й брат старший допоможе, і його дружина, чого це ми повинні все на 4-х ділити?

Через тиждень жінка завила, вона просила невістку допомогти, дзвонила без кінця і вмовляла допомогти викупати, уколи зробити «мамі», підгузки поміняти, які вона не встигла вранці. Марина мовчки слухала і після відключала телефон. Чоловік заборонив їй наближатися до його матері і допомагати рідні. Він образився на них більше, ніж дружина і більше не хотів з ними спілкуватися.

А ще, він вже знав, що скоро знову стане татом, що Марину треба оберігати від стресів і фізичних навантажень. Бабуся моментами дзвонить і бідкається, просить допомогти їй, тільки зараз Марина вже не може як раніше бігати до неї і допомагати. Хвора бабуся весь день вдома одна, часто голодна, на боках величезні пролежні …

Дочка, може і шкодує про те, що поскупилася свого часу, але кого це цікавить. Брат старший тільки дзвонить запитати як мати, дружина його відразу відмовилася будь-яким чином допомагати. Доглядальниць і няньок син старший відмовляється наймати, кажучи що та ще цілком бадьоро ходить сама і, якщо захоче, то і поїсти погріє собі, і ліки вчасно прийме і не тільки. Дочка ж одна фінансово не тягне.

Марина з чоловіком виховує вже трьох синів. Жінка мучиться сильними болями в спині, які ніяк не минають.

Фото ілюстративне з вільних джерел