fbpx

80% розлучень ініційовано жінками – жінки розвалюють родини?

Лєра вийшла заміж в 17 років, з дозволу міської адміністрації. Не дивлячись вмовляння і протести батьків, переїхала на окрему квартиру з дорослим кавалером, нaрoдилa дитину і стала «щасливою дружиною і матусею». Але щастя тривало недовго.

Безсонні ночі, молоковідсмоктувачі, пелюшки і рідкий кaл дуже скоро набридли палкому Ромео. Одна справа – безперешкодно використовувати дyрнy малолітку, а зовсім інша – піклуватися про сім’ю, в якій немовля. Чоловік почав вuпивaти, пропадати з дому.

Грошей в сім’ї ставало все менше, все більше коштів йшло на aлкoгoль. Коли дитині виповнилося 6 місяців, коханий звалив від Лєри на захід, прихопивши з собою всю наявну готівку, більш-менш цінні речі і золотий годинник – єдину Лєрину коштовність, що дісталася їй від бабусі.

Інша дівчинка в такій ситуації злaмалaся б. Але не Лєра. Тимчасово повернувшись до батьків, вона примудрилася десь перепозичити грошей, і закупитися жіночими речами на оптовому базарі. Смак у неї завжди був хороший, моду вона відчувала. Шмотки продала швидко і з наваром. Поступово стала знімати приміщення під магазин, торгівля пішла жваво.

З зароблених грошей викроїла собі на інститут, а потім і на підвищення кваліфікації. Маму влаштувала до себе в магазин, дитину підняла до більш-менш самостійного віку, і в 24 задумалась про те, щоб створити сім’ю знову.

У цей момент вона записалася на один з модних тренінгів особистісного зростання, де ми з нею і зіткнулися.

Дізнавшись, що Лєра в розлученні, ведуча вирішила докопатися до неї докладніше.

– У розвалі сім’ї завжди винні обидва! – сказала вона поважно. – Ви обидва, напевно, робили якісь неправильні кроки. Згадайте їх. Важлива ваша готовність визнати свої помилки. Чому ви не змогли поговорити з чоловіком, налагодити контакт?

– Так, мабуть, я робила якісь кроки – визнала Лєра. – Сиділа вдома з немовлям. Годувала грyдьмu. Гуляла по двору з коляскою.

Чоловік теж робив якісь кроки. Пuв. Кинув власну дитину. Вkрaв годинник. До сих пір я не знаю нічого про нього і не можу з ним поговорити тому, що жодного разу його не бачила. Його друзі говорили, що не знають його місце розташування. До мене доходили чутки, що він поїхав в інше місто.

Присутні зніяковіло замовкли.

До чого я згадала цю історію? А ось до чого.

Читайте також: Жінка постійно плакала, бо її старша донька одружилась з торговцем парасольок, а молодша – з торговцем локшини

– 80% розлучень ініційовано жінками! – кричать чоловіки, які не бажають укладати шлюбний союз. Жінки розвалюють родини.

Так ось, судячи з цієї логіки «розлучена з причепом» Лєра, наприклад, мeрзoтна, непридатна для створення сім’ї жінка. Вона розвалила сім’ю. Подала на розлучення. А чоловік, навпаки, чистий як немовля. Він не зробив нічого поганого. Це ж не він подав на розлучення, в кінці кінців. Він, може навіть, і не знає, що розлучений, бідний. Звідки йому знати, якщо він взагалі в іншій області?

Чому у нас традиційно прийнято перекладати відповідальність за сім’ю на жінку?

Автор: Морена Морана

Джерело.

You cannot copy content of this page