9 червня – Міжнародний день друзів! Всім вірних і хороших друзів

9 червня відзначають Міжнародний день друзів. Вперше День друзів відзначили у США в 1935 році. Це свято засноване саме для того, щоб, незалежно від життєвих обставин, кожна людина могла нагадати своїм друзям про те, які вони важливі для неї.

Дружба – це взаємовідносини між людьми, засновані на довірі, взаємній симпатії, спільних інтересах і захопленнях. Її потрібно оберігати, як скарб. Дружба допомагає нам і в навчанні, і в роботі, і в житті в цілому. Завдяки дружбі ми стаємо кращими, сильнішими, радісними і позитивними.

Тому, мати хороших друзів – це дуже важливо. «Справжня дружба примножує радість, а печалі ділить навпіл.» ( Френсіс Бекон)

Хороші друзі: підтримають в складні хвилини, сприйматимуть тебе таким, який ти є, будуть цінувати тебе, розділять з тобою твої переживання і радості, завжди складуть тобі цікаву компанію.

«Дружба – одна із самих великих радостей життя; одна із самих великих радостей дружби – мати того, кому можна повірити таємницю.» (Алессандро Мандзоні)

Привітайте один одного зі святом, домовтеся про зустріч, подаруйте символічний подарунок, квіти або солодощі, і цим самим дайте зрозуміти, що ваша дружба – велика цінність для Вас!

***

День друзів – чудове свято,

Всюди гамір, веселощі, жарти, сміх,

Друзів на світі є досить багато,

Хай у Вашому житті друг буде – краще всіх!

Фото ілюстративне з відкритих джерел