fbpx

9 кімнатних рослин, які вважаються квітами вдови (фото)

Кімнатні рослини не просто прикрашають наш інтер’єр, вони привносять в наш будинок особливу атмосферу. З давніх-давен кожну рослину народ пов’язував з певними прикметами, є квіти, які традиційно наділяють поганий аурою, називають мужегонами, монстрами, рослинами вдів, і не радять тримати їх вдома.

Багато хто помічає, що деякі кімнатні рослини дуже добре приживаються в будинку, рясно цвітуть, дають пишне соковите листя, а інші в’януть, не виживають.

Читайте також: 7 кімнатних рослин, які в усьому світі вважаються мoнcтpами, а у нас ростуть в будинках (фото)

Одні знаходять причину в неправильному догляді за кімнатними рослинами, інші бачать в цьому «таємні знаки» – значить, таку рослину в будинку краще не тримати.

Згідно з народними повір’ями є кімнатні рослини, які наділені негативною енергетикою, здатні приносити в будинок нещастя, обіцяють самотність і відганяють жіноче щастя. Які рослини за народними прикметами і забобонів називають «квітами безшлюбності» і «квітами вдів» і не радять жінкам тримати в своїх будинках.

фіалкасуданська трояндасциндапсусхойяциссус

фікусмонстераплющ

Традескансія

Вірити народним прикметам чи ні – кожен вирішує для себе сам. Кажуть, що наші думки визначають наше життя, і помічено – у що людина вірить, так з ним і відбувається в житті. Добра і щасливого сімейного життя вам!

Джерело.

You cannot copy content of this page